Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

'Okul Güvenliği Değerlendirme Toplantısı' Yapıldı

Mevzuatta yapılan değişikliklerle okul ve çevresinde öğrencilerimizin her türlü güvenliğini sağlamak adına atılan köklü adımların okul idarecileri, veliler ve okul servis şoförlerine anlatılarak, gerekli uygulamaların yapılması ve tedbirlerin alınması hususunda toplantı düzenlendi.

'Okul Güvenliği Değerlendirme Toplantısı' Yapıldı
'Okul Güvenliği Değerlendirme Toplantısı' Yapıldı Umut Özsoy
Bu içerik 329 kez okundu.
Advert

 Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında yapılan toplantıya İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız, İl Emniyet Müdür Vekili Tamer Yiğit, İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Arslan, Tarım ve Orman İl Müdürü Zekeriya Şeker, İl Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu, Amasya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mürsel Çapkın, okul idarecileri, okul aile birliği başkanları ve servis şoförleri katıldı.
 
 Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu sunum yaparak, okul ve çevresinde öğrencilerimizin her türlü güvenliğini sağlamak hususunda mevzuatın içeriği hakkında bilgi aktardı.
 
 Vali Dr. Osman Varol ve kurum müdürleri, katılımcıların merak ettiği hususlara açıklık getirerek öğrencilerimizin güvenliğini sağlamada okul idaresi, güvenlik güçleri ve velilerin ortak hareket etmeleri hususunun önemini vurguladılar.

Okul Güvenliği Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X