Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

12 - 22 Haziran Uluslararası Atatürk Festivali Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi.

Amasya Uluslararası Atatürk, Kültür ve Sanat Festivali Üst Kurulu Toplantısı, Vali Dr. Osman Varol başkanlığında valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Valimizin yanı sıra Garnizon Komutanı Tuğgeneral Nihat Ergün, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, Vali Yardımcıları Mehmet Ercan Aslantaş, Ferhat Burakgazi ve Turgay İlhan, ilçe kaymakamları ve kutlama komitesi üyeleri katıldı.

12 - 22 Haziran Uluslararası Atatürk Festivali Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi.
12 - 22 Haziran Uluslararası Atatürk Festivali Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi. Umut Özsoy
Bu içerik 258 kez okundu.
Advert

 Vali Varol toplantıda yaptığı konuşmasında, “Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, Amasya Tamimi ile Millî Mücadeleyi başlatmasının 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında her sene 12-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen, hem ulusal hem de uluslararası platformda şehrimizin tanıtımında önemli bir yere sahip olan Amasya Uluslararası Atatürk, Kültür ve Sanat Festivalinin hazırlıkları için toplanmış bulunuyoruz. Bu sene Amasya Tamimi’nin 100’üncü yılı olması münasebetiyle daha kapsamlı ve daha coşku dolu bir kutlama yapmak için komite üyelerimizle görüş alışverişinde bulunacağız” dedi.
 
Vali Varol konuşmasının ardından gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantı, katılımcıların görüş ve önerilerinin paylaşılması ile sona erdi.

12 - 22 Haziran Uluslarası Atatürk Festivali Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X