Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Genç Kızılay'lılar Kahvaltı da Buluştu

Genç Kızılay Amasya İl Başkanlığı ve Amasya Üniversitesi Genç Kızılay topluluğu 215 üyesiyle birlikte bir kahvaltı programı düzenlendi.

Genç Kızılay'lılar Kahvaltı da Buluştu
Genç Kızılay'lılar Kahvaltı da Buluştu
Bu içerik 304 kez okundu.
Advert

 Düzenlenen kahvaltı programına Belediye  Başkanı Cafer Özdemir, Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Necmettin Topsakal katılım sağladı.

 Amasya Teşkilat Başkanı Ahmet Kalkan Genç Kızılay’ın yaptığı faaliyetlerinden bahsetti.
 Aynı zamanda Genç Kızılay Tokat Teşkilatının da katıldığı kahvaltı etkinliğinde Genç Kızılay Amasya Başkanı Ahmet Kalkan 'Kahvaltı programımıza teşrif buyuran Belediye Başkanımıza, Milletvekili e, çok değerli il başkanlarıma destekleri için teşekkür ediyorum. Hilâl-i  Ahmer sancağını daha da ileri noktalara taşımak için değerli gönüllüleri ile birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Diğer il teşkilatlarımızla daha uyumlu çalışmak adına bu programımıza Genç Kızılay İl teşkilatımızı da davet ettik.  Onlar da daveti e icabet ettiler. Hep birlikte mazlumların sesi olmaya devam edeceğiz. Programımıza katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum' dedi.

 Amasya Milletvekili M. Levent Karahocagil 'Genç Kızılay Amasya Teşkilatının hazırladığı 2018-2019 yılı faaliyetleri tanıtım programına katılarak genç kardeşleri in faaliyetlerini dinledik.' dedi.

 Kahvaltı programında gençlerin öneri ve fikirlerini dinleyen Belediye Başkanı Cafer Özdemir Genç Kızılay Amasya'nın yaptığı faaliyetlerden dolayı gençleri e teşekkürlerini ileterek başarı diledi.

Genç Kızılay'lılar Kahvaltı da Buluştu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort