Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Muhtarlar Toplantısı Gümüşhacıköy İlçesinde Gerçekleştirildi

Vali Dr. Osman Varol, Gümüşhacıköy Muhtarlar Toplantısı kapsamında mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Muhtarlar Toplantısı Gümüşhacıköy İlçesinde Gerçekleştirildi
Muhtarlar Toplantısı Gümüşhacıköy İlçesinde Gerçekleştirildi Umut Özsoy
Bu içerik 308 kez okundu.
Advert

 Toplantıya Vali Osman Varol'un yanı sıra Gümüşhacıköy Kaymakam Vekili Mehmet Deniz Arabacı, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Fatih Aslan, İlçe Belediye Başkanı Zehra Özyol, kurum müdürleri ile muhtarlar katıldı.
 
 Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Dr. Osman Varol şunları belirtti: “Köylerle ilgili sorun, talep, görüş ve önerileri almak, köylerimize yapılan hizmetleri bir adım daha ileri götürebilmek amacıyla bu toplantılarda bir araya geliyoruz. Siz ve daire amirlerimizle bir aradayken ilçemiz ve köylerimizle ilgili sorun ve talepler varsa bunları tartışıp çözüm bulmaya çalışacağız. Bizim burada olduğumuz toplantılarda bazı sorunların doğrudan kaynağına ulaşılması ve belki de çözüm yolunun daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesi mümkün olabiliyor. Bu toplantının ilçemiz ve köylerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Katılımlarınızdan dolayı şimdiden çok teşekkür ediyorum. Muhtarlarımızdan söz almak isteyenler talepte bulunsunlar, sıkıntılarını anlatsınlar, onlara çözüm bulmaya çalışalım.”
 
 Gümüşhacıköy’de görev yapan muhtarlar sıkıntı ve görüşlerini dile getirirken, Vali Varol de sorunlar ve taleplerle ilgili olarak gerekenlerin yapılması hususunda talimatlar verdi.

Muhtarlar Toplantısı Gümüşhacıköy İlçesinde Gerçekleştirildi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X