Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Serpil Saraçoğlu, Veterinerler Odasını Ziyaret Etti.

CHP, İYİ Parti İttifak Adayı A. Serpil SARAÇOĞLU ve CHP Amasya İl Başkanı Reşat KARAGÖZ, İl Kadın Kolları Başkanı Emine ARA, Merkez İlçe Başkanı Ali KİLCİ, İl Genel ve İlçe Belediye Meclis Üyeleri, CHP ve İYİ Parti Yöneticileri yerel seçim çalışmalarında Veterinerler Odası Başkanın Kemal DOĞAN’ı ziyaret ederek projelerini anlattı.

Serpil Saraçoğlu, Veterinerler Odasını Ziyaret Etti.
Serpil Saraçoğlu, Veterinerler Odasını Ziyaret Etti. Umut Özsoy
Bu içerik 186 kez okundu.
Advert

 Sahipsiz sokak hayvanları için neler yapılabileceğinin konuşulduğu toplantıda Saraçoğlu, “sahipsiz sokak hayvanları için iyileştirilmesi gereken başlıkların sıralandı. Ayrıca, hayvan satışlarını değil de sahiplendirme bilincinin oluşturulması gerekmektedir. Bizler Doğa dostu, yeşil kentler yaratmak ve yanlızca insanların değil, tüm canlı haklarının gözetilmesini isteyen bir belediyecilikle geliyoruz” Dedi.

 Saraçoğlu, “terk edilen hayvanlara çözüm bulmak için bilinçlendirme çalışmalarının yapılmasının yanı sıra evlerinde hayvan besleyen hemşehrilerinin başka şehirlere gitmeleri veya işlerinin yoğunluğu nedeniyle belediyelerinin “Hayvan Bakım Evi” yaparak hayvanlara bakmak için hemşehrilerine yardımcı olacaklarını belirtti.”

 Ziyarette Veterinerler Odası Başkanı Kemal DOĞAN Saraçoğlu’nun ortaya koyduğu projeleri beğendi ve ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getirip teşekkür etti”

Serpil Saraçoğlu Veterinerler Odasını Ziyaret Etti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort