Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Vali Varol Yürütülmekte Olan Projeleri Değerlendirdi

Vali Osman Varol valilik uzmanları ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Karaman ile bir araya gelerek yürütülmekte olan projeleri değerlendi.

Vali Varol Yürütülmekte Olan Projeleri Değerlendirdi
Vali Varol Yürütülmekte Olan Projeleri Değerlendirdi
Bu içerik 308 kez okundu.
Advert

 Amasya Valiliği Dış İlişkiler ve AB Proje Koordinasyon Birimi, Vali Dr. Osman Varol’un öncülüğünde Amasya Valiliği’nin yürüttüğü projelerin koordinasyonunu sağlamakla sorumludur. Ayrıca başta Dijital Kent Amasya, Masallarda Amasya gibi büyük projeler olmakla birlikte birçok tarihi, kültürel, sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmektedir.
 
 ValiDr. Osman Varol; İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Hakan Karaman, Amasya Valiliği Dış İlişkiler ve AB Proje Koordinasyon Birimi Koordinatörü Dildar Çetin Hatipoğlu, Proje Uzmanları Özgür Korkmaz, Ahmet Güneş, Kübra Güçyetmez ve Eda Şener ile bir araya gelerek, il genelinde yürütülmekte olan ve planlanan birçok proje hakkında fikir alışverişinde ve değerlendirmelerde undu.
 
 Başta ili in turizm potansiyeline sahip noktalarını mobil uygulamaya taşıyacak olan “Dijital Kent Amasya” ve öncelikle görme, işitme engelli çocuklarımız olmak üzere 7’den 70’e herkesin keyifle faydalanabileceği “Masallarda Amasya” projelerinin değerlendirildiği toplantıda Vali , planlama aşamasında olan ve hazırlıklarına başlanan diğer birçok proje ile ili in özellikle kültür ve turizm potansiyelini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Vali Varol Yürütülmekte Olan Projeleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort