Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Serpil Saraçoğlu Kurum Ziyaretlerini Sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti İttifak Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil SARAÇOĞLU kurum ziyaretlerine devam ediyor. Güne ilk olarak Amasya Tapu Müdürlüğünü ziyaret ederek başlayan Saraçoğlu, daha sonra Amasya SGK İlçe Müdürü Nurcan Yurt Şenel’i ziyaret etti.

Serpil Saraçoğlu Kurum Ziyaretlerini Sürdürüyor
Serpil Saraçoğlu Kurum Ziyaretlerini Sürdürüyor
Bu içerik 300 kez okundu.
Advert

Kurum ziyaretlerinde Saraçoğlu’na CHP İl Başkanı Reşat KARAGÖZ, İyi Parti İl Başkanı Adnan KIR, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Emine ARAS, Merkez İlçe Başkanı Ali KİLCİ, İYİ Parti İlçe Başkanı Coşkun CIRIKÇI, Merkez İlçe Kadın Kolları Saime DURAN, İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı Esma Pekgöz, CHP ve İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri, üyeler eşlik etti.

İLK ZİYARET TAPU ve KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ

Saraçoğlu, seçim çalışmaları kapsamında kamu kurumlarına ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Saraçoğlu, Amasya Tapu ve Kadastro Müdürlüklerini ziyaret etti ve projelerini anlattı.

Saraçoğlu, “Bu kenti beraber ortak bir anlayış ile geleceğe taşıdığımız değerli kamu kurum ve kuruluşlarımızla birlikte, Amasyamızın refah içinde büyümeye, ileriye gitmesi için çalışmaya her zaman devam edeceğiz.” dedi.

SGK MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTTİ

Amasya Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Nurcan Yurt Şenel’ide makamında ziyaret eden Saraçoğlu çalışmalarında başarılar diledi ve projelerini anlattı.

Saraçoğlu ile ziyaretlerde unan heyet kurumlarda çalışan personel ile sohpet edip ayrı sıkılmadık el bırakmadı.

Sepil Sarraçoğlu Kurum Ziyaretlerini Sürdürüyor
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort