Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Serpil Saraçoğlu Mahalle Halkı İle Kucaklaşıyor

CHP ve İYİ Parti Amasya Belediye Başkan Adayı A. Serpil SARAÇOĞLU kurum ve İl Müdürlük ziyaretlerini takiben seçim çalışmalarına Mahalle ziyaretlerini de ekleyerek hız verdi.

Serpil Saraçoğlu Mahalle Halkı İle Kucaklaşıyor
Serpil Saraçoğlu Mahalle Halkı İle Kucaklaşıyor
Bu içerik 316 kez okundu.
Advert

 Halkın büyük ilgi ve alakasıyla karşılaşan Saraçoğlu, “Orman Bağları, Koza ve Demetevler Mahallelerinde hemşehrileri le uşup onlara dokundu. Çalmadık kapı bırakmayan ve halkının sıcak İlgi ve alakasından dolayı kendilerine teşekkür edip destek istedi”
Mahalle halkı, “artık Amasya’mıza bir kadın eli değmelidir” dediler.

 Saraçoğlu, “Amasya’mızın Mahalle, köy, belde gibi her kesimini hiçbir ayrıcalık yapmadan kucaklayacağız. Bizler hemşehrileri le büyüdük, düğünümüzde, cenaze de her türlü sıkıntılı ve sevinçli günlerde her beraber olduk. Nasıl bir yi, köyü diğerinden ayırabiliriz. Hepi in ortak sevdası Amasya olduğuna göre, herkesin de adayı olduk, olacağız. Bu şehri ortak akılla, birlikte yöneteceğiz. Tüm vatandaşlarımıza kucak açıyoruz. Şehri deki trafik, istihdam ve ulaşım sorunlarını, tüm Amasya halkı olarak zat yaşayarak biliyoruz” Dedi.

 Saraçoğlu, ”Amasya hepi in Amasya’sı, aynı memleketin havasını kokluyoruz, suyunu içiyoruz, ekmeğini yiyoruz, birlikte istişare edeceğiz. Toplumumuzda istişare noktasında bir sıkıntımız var, ortak akılla yönetilmeyen bir Amasya var. Bu anlamda lerin ler için önemli olduğunuzu bilerek her zaman, bu seçim kampanyasında da Allah nasip eder, eğer kazanabilirsek, yönetim noktasında her zaman fikirlerinize değer vereceği i bilmenizi istiyorum. ” ifadelerini kullandı.

 Saraçoğlu’na Mahalle ziyaretlerinde CHP İl Başkanı Reşat KARAGÖZ, İyi Parti İl Başkanı Adnan KIR, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Emine ARAS, Merkez İlçe Başkanı Ali KİLCİ, İYİ Parti İlçe Başkanı Coşkun CIRIKÇI, CHP ve İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve CHP-İYİ parti yöneticileri ve üyeleri eşlik etti.

 

 

 

Serpil Saraçoğlu Mahalle Halkı İle Kucaklaşıyor
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort