Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Vali Varol İl Genel Meclisi Üyelerini Kabul Etti

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri sonucu göreve gelen İl Genel Meclisi üyelerini kabul eden Vali Dr. Osman Varol, yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

Vali Varol İl Genel Meclisi Üyelerini Kabul Etti
Vali Varol İl Genel Meclisi Üyelerini Kabul Etti
Bu içerik 297 kez okundu.
Advert

 Vali Dr. Osman Varol, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri sonucu göreve gelen İl Genel Meclisi üyelerini ka etti. İl Genel Meclisi üyeleri tarafından İl Genel Meclisi Başkanı seçilen Zeki Erarslan ve diğer üyelere yeni görevlerinin hayırlı olmasını dileyen Vali Varol, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

 “Vatandaşımızdan bir dönem için İl Genel Meclisi’nde onları temsil etme yetkisi aldınız. Mevla’m hayırlı eylesin. İnşallah hep birlikte meclisi , özel idare teşkilatımız, bürokratlarımız, siyasileri in katkısıyla güzel hizmetlere vesile olursunuz.

 Özellikle seçilerek göreve gelinen yerlerde, vatandaşın insanın omzuna yüklediği birçok önemli anlamları var. Ben hepinizin bunu onurla, gururla taşıyacağınıza inanıyorum. Özel idare Türkiye’de, her yönüyle örnek gösterilen, çok başarılı çalışmalara imza atan, finansal bütünlüğünü bugüne kadar bozmamış, hem hizmet ederken hem de bunu idari ve finansal olarak sürdürülebilir kılmış, çok başarılı özel idarelerden bir tanesi.

 Bugüne kadar buna emek vermiş arkadaşlarımızı kutluyoruz. Bundan sonra lerin yine lerle birlikte bu doğrultuda, bu prensiplere uyarak güzel bir çalışma dönemi geçireceği i düşünüyoruz.

Tekrar hepinize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Başarılı, hayırlı hizmetler ortaya koymanızı temenni ediyorum.”

 İl Genel Meclisi Başkanı Zeki Erarslan yaptığı konuşmada: “Vatandaşlarımızın oylarıyla göreve gelmiş unuyoruz. Sizlerle, bürokratlarımızla güzel işler yapma niyetiyle geldik. Bunu da inşallah 5 sene sonunda göreceğiz. Sizlerin rehberliğinde, takıldığımız noktalarda birbiri e destek olarak görevi i yerine getireceğiz. Bizim tarafımızı düşen ne varsa lere oy veren vatandaşlarımızı mahcup etmemek için inşallah eli den geleni yapacağımıza söz veriyoruz.” ifadelerine yer verdi.

 

Vali Varol İl Genel Meclisi Üyelerini Kabul Etti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort