Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Üniversiteli Gençlerden Rengarenk Çocuk Şenliği

Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü öğrencileri Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında Çocuk Şenliği düzenledi

Üniversiteli Gençlerden Rengarenk Çocuk Şenliği
Üniversiteli Gençlerden Rengarenk Çocuk Şenliği Ali Rıza Ağış
Bu içerik 392 kez okundu.
Advert

Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü öğrencileri Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında Çocuk Şenliği düzenledi.

‘Topluma Hizmet Çocuğa Hizmetle Başlar’ sloganıyla düzenlenen şenlik renkli görüntülere sahne oldu. Eğitim Fakültesi yeşil alanında düzenlenen şenliğe Rektör Prof. Dr. Metin Orbay, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Kandemir, Milli Eğitim Müdürü İlker Kösterelioğlu, Topluma Hizmet Dersi Akademik Danışmanı Öğretim Görevlisi Tuncay Demirtaş, akademik ve idari personelimiz, öğrenciler, çocuklar ve aileleri katıldı.

Şenliği düzenleyen öğrenciler amaçlarının okul öncesi öğrencilerini sanatla, edebiyatla, dans ve müzikle, bilim ve doğa ile buluşturarak hem eğlenirken hem de öğretmek olduğunu söylediler.  Gençler bu amaçları doğrultusunda hazırladıkları oyun etkinlikleri ve görselleri okul öncesi çocuklarıyla birlikte uyguladılar. Okul öncesi çocuklarının düzeyine uygun şarkılarla hep birlikte dans ettiler. Ayrıca şenlik kapsamında miniklerin ilgiyle izlediği bir de tiyatro oyunu sahnelendi.

Eğitim Fakültesi Dekanı Çocuk Şenliğini düzenleyen gençlere ve Akademik Danışmanları Öğretim Görevlisi Tuncay Demirtaş’a teşekkür ederek okul öncesi öğrencileri ile lisans öğrencilerinin bir araya gelmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini kaydetti.  

Üniversiteli Gençlerden Rengarenk Çocuk Şenliği
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X