Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ATSO Geleneksel Amasya İftarını Gerçekleştirdi

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nın geleneksel olarak gerçekleştirdiği iftar yemeğinde, Yönetim Kurulu Başkanı Murat KIRLANGIÇ, Amasya TSO üyeleri ile bir araya geldi.

ATSO Geleneksel Amasya İftarını Gerçekleştirdi
ATSO Geleneksel Amasya İftarını Gerçekleştirdi Ali Rıza Ağış
Bu içerik 191 kez okundu.
Advert

Grand Ottoman Salonlarında düzenlenen iftar programında Amasya Valisi Dr. Osman Varol, Amasya Milletvekilleri M. Levent Karahocagil, Hasan Çilez ile Mustafa Tuncer, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Nihat Ergün, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız,   kamu kurum ve kuruluş yöneticileri ile çevre il ve ilçelerin Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, işadamları ile sivil toplum örgütlerinin yöneticileri de yer aldı.

Açılış konuşmasını yapan Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, "Ramazanlar birlik ve beraberliğin, yardımlaşmanın, koruma ve esirgemenin en üst seviyede yaşandığı rahmet aylarıdır. Şuan paylaştığımız İftar sofraları da özlediğimiz sevgi ve kardeşlik ortamını güçlendirmek için bir vesiledir. Bizler, birliğin gücüne ve birlikteki rahmete inanan ve bunu her fırsatta ispat etmiş bir neslin devamıyız. Bugün 100. Yılını gururla kutladığımız Milli Mücadelemiz, birliğe inancımızın en önemli göstergesidir. Vatanı işgal edilen, yokluk içerisinde olan, ancak esareti asla kabul etmeyen Türk milleti, bundan tam 100 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde başlatılan Milli Mücadele’de benzeri görülmemiş birlik ve beraberlik örneği sergilemiştir" dedi.

Ramazan ayında birlik ve beraberlik içerisinde olmanın önemini vurgulayan Vali Dr. Osman Varol,  iftar programını düzenleyen Amasya Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti. 

 Başkan Kırlangıç, Amasya’ya yaptığı hizmetlerden dolayı Prof. Dr. Metin Orbay’a Plaket takdim etti.

İftar sonrasında yapılan duanın ardından ticarette 30 yılını doldurmuş olan Amasya TSO üyelerine ve kadın istihdamına destek sağlayan kadın girişimcilere protokol üyeleri tarafından plaketleri takdim edildi.

ATSO Geleneksel Amasya iftarını gerçekleştirdi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X