Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

ATSO Geleneksel Amasya İftarını Gerçekleştirdi

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nın geleneksel olarak gerçekleştirdiği iftar yemeğinde, Yönetim Kurulu Başkanı Murat KIRLANGIÇ, Amasya TSO üyeleri ile bir araya geldi.

ATSO Geleneksel Amasya İftarını Gerçekleştirdi
ATSO Geleneksel Amasya İftarını Gerçekleştirdi Ali Rıza Ağış
Advert

Grand Ottoman Sonlarında düzenlenen iftar programında Amasya Visi Dr. Osman Var, Amasya Milletvekilleri M. Levent Karahocagil, Hasan Çilez ile Mustafa Tuncer, Garnizon Komutanı Tuğgener Nihat Ergün, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız,   kamu kurum ve kuruluş yöneticileri ile çevre il ve ilçelerin Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, şehitleri in aileleri ve gazileri , Amasya Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, işdı.

Açılış konuşmasını yapan Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç, "Ramazanlar birlik ve beraberliğin, yardımlaşmanın, koruma ve esirgemenin en üst seviyede yaşandığı rahmet aylarıdır. Şuan paylaştığımız İftar sofrarı da özlediği sevgi ve kardeşlik ortamını güçlendirmek için bir vesiledir. Bizler, birliğin gücüne ve birliki rahmete inanan ve bunu her fırsatta ispat etmiş bir neslin devamıyız. Bugün 100. Yılını gururla kutladığımız Milli Mücadele , birliğe inancımızın en önemli göstergesidir. Vatanı işg edilen, yokluk içerisinde an, ancak esareti asla ka etmeyen Türk milleti, bundan tam 100 yıl önce Mustafa Kem Atatürk önderliğinde başlatılan Milli Mücadele’de benzeri görülmemiş birlik ve beraberlik örneği sergilemiştir" dedi.

Ramazan ayında birlik ve beraberlik içerisinde manın önemini vurgulayan Vi Dr. Osman Var,  iftar programını düzenleyen Amasya Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti. 

 Başkan Kırlangıç, Amasya’ya yaptığı hizmetlerden dayı Prof. Dr. Metin Orbay’a Plaket takdim etti.

İftar sonrasında yapılan duanın ardından ticarette 30 yılını ddurmuş an Amasya TSO üyelerine ve kadın istihdamına des sağlayan kadın girişimcilere protok üyeleri tarafından plaketleri takdim edildi.

ATSO Geleneksel Amasya iftarını gerçekleştirdi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X