Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Ecrin Kurnaz olayında çalışmalar yoğunlaştı

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 7 Mayıs'ta kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'a ait olduğu değerlendirilen ceset parçaları ve kıyafetlerin bulunduğu alanda çalışmalar yoğunlaşırken, ekipler taze kazılmış toprak da aradı.

Ecrin Kurnaz olayında çalışmalar yoğunlaştı
Ecrin Kurnaz olayında çalışmalar yoğunlaştı Ali Rıza Ağış
Bu içerik 255 kez okundu.
Advert

     Samsun'un Vezirköprü ilçesi Alancık Mahallesi'nde evinin önünde oynarken kaybolan ve şu ana kadar akıbeti hakkında kesin bir bilgi edinilemeyen minik Ecrin Kurnaz olayında geçtiğimiz gün önemli gelişmeler yaşanmıştı. Ecrin Kurnaz'a ait olduğu aile tarafından teyit edilen ayakkabı ve elbiselerin yakınında kafatası ve çocuk kemikleri bulunmuştu. Dün yapılan aramalarda bölge taranmasına rağmen başka bir bulguya rastlanılamadı. İlçe Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada da bulunan kemiklerde hayvan müdahalesinin olduğu belirtilmişti.

TAZE KAZILMIŞ TOPRAK ARAMASI

   Ekipler, Ecrin Kurnaz'ın cesedinin çıkartılması şüphesine karşılık taze kazılmış toprak parçaları da aradı. Bugün bölgeye jandarma komando timleri sevk edildi. AFAD ekipleri dünden daha kalabalık bir ekiple aramalara katıldı. Orman İşletme Müdürlüğüne ait ekipler de arama faaliyetlerine katılarak, destek oldu. Alanda cesedin diğer parçaları ve taze kazılmış toprak araması yapıldı. Kadavra köpeği Abrek de aramalara devam etti.

Genişletilen aramalarda şu ana kadar bir ize rastlanılmadı.

Ecrin kurnaz olayında çalışmalar yoğunlaştı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X