Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Amasya “Trafik Değerlendirme" Toplantısı Yapıldı

Amasya'da İçişleri Bakanlığı’nın koordinesindeki “Trafik Değerlendirme" toplantısı, Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında gerçekleştirildi. Vali Varol, trafik güvenliği kapsamındaki uygulama ve tedbirlerin aynı kararlılıkla sürdürülmesi talimatını yineledi.

Amasya “Trafik Değerlendirme
Amasya “Trafik Değerlendirme Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Amasya'da İçişleri Bakanlığı’nın koordinesindeki “Trafik Değerlendirme" toplantısı, Vi Dr. Osman Var’un başkanlığında gerçekleştirildi. Vi Var, trafik güvenliği kapsamındaki uygulama ve tedbirlerin aynı kararlılıkla sürdürülmesi timatını yineledi.

Toplantıya, Vi Var’un yanı sıra İl Emt Müdürü Fahri Bulut, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Fatih Arslan, Amasya Belediyesi Zabıta Müdürü Adem Bayraktar, Karayları Şube Şefi Nut Atik ve trafikten sorumlu görevliler de katıldı.

Toplantıda, yaya öncelikli trafik uygulaması, emt kemeri kullanımı, seyir hinde cep telefonu kullanımının önlenmesi amaçlı konuların yanı sıra trafik güvenliği hunda vatandaşları bilinçlendirme ve bilgilendirme için yapılan çışmar masaya yatırıldı. Meydana gelen kaza türlerinin anizi ve önlenmesine ilişkin planlarının güncellenmesi de ele ındı.

amasya trafik değerlendirme toplantısı yapıldı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X