Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

İŞKUR'dan Üniversite Öğrencilerine İş İmkanı

İŞKUR, Sosyal Çalışma Programı ile Yaz tatilini verimli bir şekilde geçirmek isteyen üniversiteli gençlere fırsat sundu. Program, Amasya'da uygulanmaya başladı.

İŞKUR'dan Üniversite Öğrencilerine İş İmkanı
İŞKUR'dan Üniversite Öğrencilerine İş İmkanı Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

İŞKUR, Sosy Çışma Programı ile Yaz tatilini verimli bir şekilde geçirmek isteyen üniversiteli gençlere fırsat ndu. Program, Amasya'da uygulanmaya başladı.

Cumhurbaşkanlığı Birinci 100 Günlük İcraat Programı kapsamında unup üniversite öğrencilerinin çışma hayatı ile tanışmasını sağlamayı amaç edinen programda gençlere çışma disiplini kazandırmak, insani değerlerinin geliştirilmesini deslemek, toplums faydanın yüksek duğu kamus anda nulan hizmetlere üniversite öğrencilerinin geçici süreyle katılımlarının ve aynı zamanda geçici gelir elde etmeleri hedefleniyor. Ayrıca programın İŞKUR ile gençler arasındaki iletişimi ve işbirliğini artıracağı da değerlendiriliyor.

Amasya genelinde İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve bazı kamu kurum, kuruluşlarının işbirliğiyle 08.07.2019 tarihinde başlatılan program kapsamında kura ile belirlenen katılımcılara görevlileri tarafından gerekli bilgilendirmeler yapıldı.

 

 

 

işkur'dan üniversite öğrencilerine imkanı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X