Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

"Amasray" için İlk Adım Atıldı

Amasya Belediyesi tarafından şehre yapılması planlanan nostaljik tranvay projesi için fizibilite ve saha çalışması yapıldı.

Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Amasya Belediyesi tarafından şehre yapılması planlanan nostjik tranvay projesi için fizibilite ve saha çışması yapıldı.

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Belediye Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kazan, Fen İşleri Müdürü Ali Özel, Strateji ve Geliştirme Müdürü Serpil Demir, Belediyenin nik ekibi ile birlikte bugün tranvay projesi için Almanya’dan gelen ERC Ldt. Şti. Genel Müdürü Alp Karabacak, Demiryu Proje Mühendisi İş Geliştirme Uzmanı Kem Faruk Doğan ve Endüstri Mühendisi İsmail Karataş Amasray ismi verilen projesinin güzergahlarında incelemelerde unarak fizibilite ve saha çışması yaptılar.

Saha çışması sonrası Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın başkanlığında Kültür Merkezi sonunda gerçekleştirilen toplantı da ERC Ldt. Şti. Genel Müdürü Alp Karabacak hayata geçirilecek projelerin detayları hakkında katılımcılara bir num gerçekleştirdi. Sunumun sonunda Fen İşleri Müdürü Ali Özel ve Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan Amasya’nın nostjik açıdan zenginleşmesini sağlayacak Amasray hakkında bilgi paylaşımında undular.

amasray için ilk adım atıldı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X