Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

2019 Ağustos Ayı İl Genel Meclis Toplantısı

Amasya İl Genel Meclisi 2019 Ağustos ayının ilk toplantısını Zeki Erarslan başkanlığında İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Yıldırım ve meclis üyelerinin katılımı ile 01.08.2019 Perşembe günü gerçekleşti.

2019 Ağustos Ayı İl Genel Meclis Toplantısı
2019 Ağustos Ayı İl Genel Meclis Toplantısı Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 165 kez okundu.
Advert

Amasya İl Genel Meclisi 2019 Ağustos ayının ilk toplantısını Zeki Erarslan başkanlığında İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Yıldırım ve meclis üyelerinin katılımı ile 01.08.2019 Perşembe günü gerçekleşti.

Başkan Zeki Erarslan toplantının açılışında; “2019 Ağustos ayının ilk toplantısını yapıyoruz. Sizlerle burada alacağımız kararlar, halkımıza hizmet olarak dönmektedir” dedi.

AK Parti Grup Başkanı Deniz Sümer yaptığı konuşmada; “2019 Ağustos ayın çalışmalarımız, ülke ve Amasya’mız için hayırlı olmasını diliyorum. 15 Temmuz şehitlerini ve tüm şehitleri rahmetle anıyor, gazilere şifalar diliyorum. 24 Temmuz Gazeteciler Gününü ve İstan Büyükşehir Belediye Başkanını kutluyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum. MHP Genel Başkanı Amasya’mıza gelerek yeni seçilen Belediye Başkanı’na ve halkımıza teşekkür etti. Yapacağımız toplantıların başarılı olmasını diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Konuşmaların ardından gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Gündem maddeleri şöyledir;

İl Genel Meclis Üyesi Osman KARACA’nın izin talebi görüşüldü ve oy birliği ile ka edildi.

Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Merkez Helkis mahallesinde 464 ada 6 parselde kayıtlı Kazanasmazlar konağının Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünden tahsisin, rılması Yeşilay Amasya Şubesine tahsis edilmesine ilişkin Plan Bütçe Komisyonunca tanzim edilen 21.06.2019 tarih ve 10 sayılı rapor görüşüldü ve oy birliği ile ka edildi.

Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Merkez ilçe İhsaniye mahallesinde tapunun 725 ada 25 parseldeki taşınmazın Defterdarlıktan tahsisinin rılması ve 2. katındaki müstakil yerin Gümrük Müdürlüğüne tahsis edilmesine ilişkin Plan Bütçe Komisyonunca tanzim edilen 21.06 2019 tarih 11 sayılı rapor görüşüldü ve oy birliği ile ka edildi.

Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Merkez İlçe İhsaniye mahallesinde tapunun 725 ada 25 parseldeki kayıtlı eski ek hizmet binasının bodrum ve zemin katının İl Nüfus Vatandaşlık Müdürlüğüne tahsis edilmesine ilişkin Plan Bütçe Komisyonunca tanzim edilen 21.06.2019 tarih ve 13 sayılı rapor görüşüldü ve oy birliği ile ka edildi.

Daha sonra İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Yıldırım, idarenin yapmış olduğu sıcak asfalt ve sathi asfalt kaplama ile ilgili çalışmalar hakkında meclis üyelerine geniş bilgi sundu.

2019 ağustos ayı il genel meclis toplantısı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort