Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Yeni Başkan Erhan Zengin

Amasya Tüm Muhtarlar Derneği Başkanlığı Olağanüstü Kongresi Amasya Belediyesi Kültür Merkezi Şehzade salonunda 02.08.2019 Cuma günü yapıldı.

Yeni Başkan Erhan Zengin
Yeni Başkan Erhan Zengin Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 189 kez okundu.
Advert

Amasya Tüm Muhtarlar Derneği Başkanlığı Olağanüstü Kongresi Amasya Belediyesi Kültür Merkezi Şehzade salonunda 02.08.2019 Cuma günü yapıldı.

Gözlek Köyü Muhtarı Erhan Zengin ve Çivi Köyü Muhtarı Necmettin Sağır’ın yarıştığı kongrede Erhan Zengin 76 oy alırken, Necmettin Sağır 33 oy aldı.

Mahmut Emektar’ın divan başkanlığını yaptığı kongrede saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Dernek Başkanı Adem Süren açılış konuşmasını yaptı. Süren; “Beş yıldır dernek başkanlığı yapıyorum. Bu süreç içerisinde köy ve mahalle muhtarlarımızın istek ve arzularını yerine getirmek için çalıştım. İyi ve kötü günlerinde muhtarlarımızın daima yanından oldum. Muhtarlarımızın bana göstermiş olduğu sıcak ilgiden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, aday olan arkadaşlarıma da başarılar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Daha sonra Divan Başkanı Mahmut Emektar, iki adaya da kendilerini tanıtması için söz verdi. Her iki aday kendilerini tanıttılar ve birbirlerine başarı dileğinde undular. Yapılan seçim neticesinde Erhan Zengin 76 oy aldı ve Amasya Merkez’e bağlı köy, mahalle muhtarları dernek başkanını seçmiş oldu.

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

Erhan Zengin, Ruhi Özsoy, İlyas Akyüz, Yasin Kantarcı, Rıza Kahyaoğlu, Harun Kurt, Meral Sağlam.

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELER

Mehmet Kurt, Devrim Taşdemir, Asuman Topuz, Naci Çapkın, Yasin Kurt.

ÜST KURUL ÜYELERİ

Haşim Hatiboğulları, Kemal Sakar, Muhsin Çuval, Bekir Kelekçi, Ekrem Kaya.

Yeni seçilen Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Erhan Zengin’i, yönetim, denetim ve üst kurul üyelerini kutluyoruz.

yeni baskan erkan zengin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort