Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

PTT’den Kurban Bayramına Özel Kampanya

PTT, Kurban Bayramı için hazırladığı kampanya ile kargo taşımacılığında vatandaşların yüzünü güldürecek.

PTT’den Kurban Bayramına Özel Kampanya
PTT’den Kurban Bayramına Özel Kampanya Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 116 kez okundu.
Advert

PTT’den Kurban Bayramına özel kampanya. 5 - 9 Ağustos tarihleri arasında yurtiçi varışlı APS Kurye ve Posta Kargosuna yüzde 25 indirim uygulanacak. Ayrıca tebrik kartları PTT hizmet noktalarından müşterilere ücret verilecek, sadece gönderme ücreti alınacak.

PTT, Kurban Bayramı için hazırladığı kampanya ile kargo taşımacılığında vatandaşların yüzünü güldürecek.

Türkiye’de geniş bir hizmet ağına sahip olan ve 179 yıldır faaliyetlerini geliştirerek vatandaşlara güvenilir, kaliteli ve ulaşılabilir hizmet sunmayı amaçlayan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ), özel günlerde de müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak adına çalışmalarını sürdürüyor. PTT, kampanya kapsamında 5 Ağustos – 9 Ağustos tarihleri arasında yurtiçi varışlı APS Kurye ve Posta Kargosuna yüzde 25 indirim uygulanacak.

ÜCRETSİZ TEBRİK KARTI

Özel günlerde düzenlediği kampanyalarla müşterilerine ayrıcalıklar sunan PTT’nin bu bayram yine gönül köprüsü kuracağını belirten Amasya PTT Başmüdürü Cafer Bolat, “Vatandaşların tebrik kartı gönderme alışkanlığının hatırlatılması ve yaygınlaştırılmasını teminen ülke genelinde bir kampanya düzenlendi. Kampanya için tasarlanan çeşitli görsellerden basılan tebrik kartları PTT hizmet noktalarından müşterilere ücret verilecek, sadece gönderme ücreti alınacaktır. Halkımız bu kampanyaya katılmaya ve bu nostaljiyi yaşatmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

ptt'den kurban bayramına özel kampanya
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort