Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Sertifika Töreni Gerçekleştirildi

Temizlik ve hijyen konusunda okullarımızın teşvik edilmesi, okul sağlığının daha iyi düzeye çıkarılması amacıyla uygulanan Beyaz Bayrak Projesi....

Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Sertifika Töreni Gerçekleştirildi
Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Sertifika Töreni Gerçekleştirildi Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Temizlik ve hijyen konusunda okullarımızın teşvik edilmesi, okul sağlığının daha iyi düzeye çıkarılması amacıyla uygulanan Beyaz Bayrak Projesi ile okullarda obezite ile mücadelede yeterli ve dengeli beslenme ve düzenli fiziksel aktivite alışkanlığının kazandırılması amacıyla uygulanan "Beslenme Dostu Okul" projesi kapsamında Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul Sertifika Töreni Vali Yardımcısı Turgay İLHAN, İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU, kurum amirleri ve okul yöneticilerinin katılımıyla Hattat Hamdullah İmam Hatip Ortaokulu'nda düzenlendi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarda yapılan inceleme ve denetleme sonucunda 51 okulumuz Beyaz Bayrak Sertifikası alırken 32 okulumuz Beslenme Dostu Okul sertifikası almaya hak kazandı. Sertifika almaya hak kazanan okullara sertfikaları Vali Yardımcısı Turgay İLHAN, İl Millî Eğitim Müdürümü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU ve diğer kurum amirleri taraından takdim edillirken, sertifika töreni Beyaz Bayrak Projesi kapsamında sertifika alan Hattat Hamdullah İmam Hatip Ortaokulu gönderine Beyaz Bayrağın çekilmesi ve fotoğraf çekimiyle sona erdi.

beyaz bayrak ve beslenme dostu okul sertifika töreni gerçekleştirildi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X