Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Amatör Spor Haftası Açılış Programı Düzenlendi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak uygulanan “ Amatör Spor Haftası” etkinlikleri Hamamözü Kapalı Spor Salonunda düzenlenen törenle başladı.

Amatör Spor Haftası Açılış Programı Düzenlendi
Amatör Spor Haftası Açılış Programı Düzenlendi Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Gençlik  ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak uygulanan “ Amatör Spor Haftası” etkinlikleri Hamamözü Kapalı Spor Salonunda düzenlenen törenle başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından haftanın önemine ilişkin konuşmalar,Hamamözü Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Takımı öğrencilerinin antrenörleri Halil TUNÇ yönetiminde sergiledikleri Jimnastik ve Güreş gösterileri apk indir ile devam etti.

Amatör Spor Haftası’nın açılış törenine Hamamözü kaymakamı Mehmet Deniz ARABACI, Belediye Başkanı Fatih BAYRAKDAR Gençlik ve Spor İl Müdürü Kadir KILIÇ, Amasya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Naci ÖZTÜRK , daire amirleri ve vatandaşlar katıldılar.

Törenin sonunda tüm protokol üyelerinin katılımıyla  ASKF tarafından Hamamözü Gençlik ve Spor Kulübüne hediye dilen spor  malzemelerinin dağıtımı yapıldı.

amatör spor haftası açılış programı düzenlendi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X