Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Amasya Macit Zeren Fen Lisesi 3.Kez Türkiye Birincisi Oldu

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Türkiye geneli resmî/özel tüm ortaokul, lise ve dengi okul öğrencilerine yönelik;

Amasya Macit Zeren Fen Lisesi 3.Kez Türkiye Birincisi Oldu
Amasya Macit Zeren Fen Lisesi 3.Kez Türkiye Birincisi Oldu Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Türkiye geneli resmî/özel tüm ortaokul, lise ve dengi okul öğrencilerine yönelik; öğrencilerde verimlilik bilincini artırmak ve yaygınlaştırmak amacıyla Verimlilik Haftası kapsamında düzenlenen Verimlilik temalı "Fikir ve Kısa Film Yarışmaları"'nda 2019 yılında dereceye giren isimler belli oldu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen 2019 Verimlilik temalı kısa film ve fikir yarışmasında dereceye giren isimlere, Ankarada düzenlenen törenle ödülleri verildi. İlimiz Macit Zeren Fen Lisesi 11'inci sınıf örencisi Emirhan Arabacı '."Termokromik boya ile renk değiştiren çatı kaplaması-Bukalemun Çatılar" projesiyle  fikir kategorisinde "birincilik ödülüne layık görülürken İlimiz Macit Zeren Fen Lisesi Verimlilik temalı "Fikir ve Kısa Film Yarışmaları"nda üst üste 3. birinciliğini elde ederek büyük bir başarıya imza attı.

amasya macit zeren fen lisesi 3. kez türkiye birincisi oldu
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X