Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

11 Milyon Fidan Dikimi İçin Biz de Hazırız

İşletme Müdürleri toplantısında Geleceğe Nefes Ol, 11 Milyon Fidan Kampanyası hazırlıklarıyla ilgili çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgiler verildi.

11 Milyon Fidan Dikimi İçin Biz de Hazırız
11 Milyon Fidan Dikimi İçin Biz de Hazırız Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

İşletme Müdürleri toplantısında Geleceğe Nefes Ol, 11 Milyon Fidan Kampanyası hazırlıklarıyla ilgili   çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgiler verildi.

Amasya Orman Bölge Müdürlüğü 2019 yılı için programa alınarak tamamlanan ve devam eden ormancılık faaliyetlerinin Kasım ayı itibariyle son durum ve gerçekleşmelerinin değerlendirildiği İşletme Müdürleri toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantı, Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu başkanlığında Bölge Müdür Yardımcıları; Mehmet Demirbağ, Mehmet Şakir Güneri, Engin Keleş, Şube Müdürleri ve bağlı 11 Orman İşletme Müdürlüğü, 1 Fidanlık Müdürlüğünün amirlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Bölge Müdürü Halil Oflu başkanlığında başlayan toplantıda Amasya, Samsun, Çorum ve Tokat illerini kapsayan faaliyet alanlarında 2019 yılı içerisinde bağlı İşletme Müdürlükleri tarafından programa alınarak tamamlanan ve son aşamada olan çalışmaların bilgilendirme ve değerlendirmeleri sunu eşliğinde yapıldı.

Şube Müdürleri tarafından şubeleriyle ilgili iş programlarının son durum tespit ve değerlendirmelerinin ardından Orman İşletme Müdürleri tarafından müdürlükleriyle ilgili gerçekleşmeler, devam eden çalışmalar, yıl sonu hedefleri hakkında bilgiler verilerek “Geleceğe Nefes Ol, 11 Milyon Fidan Kampanyası hazırlıklarıyla ilgili   çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgiler verildi.

11 milyon fidan dikimi için biz hazırız
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X