Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Amasya'nın Travel Turkey İzmir Fuarında Temsil Edilmesine Yönelik Hazırlıklar Tamamlandı

Ülkemizin ve dünyanın çeşitli turizm destinasyonlarının buluşma noktası olan Travel Turkey İzmir Fuarında Amasya'nın görkemli bir şekilde temsil edilmesine yönelik hazırlıklar tamamlandı.

Amasya'nın Travel Turkey İzmir Fuarında Temsil Edilmesine Yönelik Hazırlıklar Tamamlandı
Amasya'nın Travel Turkey İzmir Fuarında Temsil Edilmesine Yönelik Hazırlıklar Tamamlandı Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Ülkemizin ve dünyanın çeşitli turizm destinasyonlarının buluşma noktası olan Travel Turkey İzmir Fuarında Amasya'nın görkemli bir şekilde temsil edilmesine yönelik hazırlıklar tamamlandı.

Ülkemizin turizm sektöründeki en önemli buluşmalarından Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, 05 - 07 Aralık 2019 tarihlerinde kapılarını 13. kez dünya turizmine açıyor.

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş  (İZFAŞ) ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) tarafından T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde organize edilen Travel Turkey İzmir Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli destinasyonlarından çok sayıda katılımcı firmayı ve turizm profesyonelini, Türkiye’nin en yeni ve en modern fuar kompleksi fuarizmir’de ağırlayacak.

Turizm sektörünün her yıl heyecanla beklediği Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, 5-7 Aralık 2019 tarihleri arasında 13’üncü kez kapılarını ülke ve dünya turizmine açmaya ve sektörün yolunu aydınlatmaya devam edecek.

Fuarda özel olarak hazırlanan standımızda Amasya'nın tarihi, doğal ve kültürel güzellikleriyle zenginliklerinin tanıtımı gerçekleşecek.

amasya'nın travel turkey izmir fuarında temsil edilmesine yönelik hazırlıklar tamamlandı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X