Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Ben De Varım!

Amasya Çelebi Mehmet Ortaokulu yöneticileri ve öğretmenleri tarafından şiddete eğitimli öğrencileri rehabilite etmek, tüm öğrencilere değerli olduklarını hissettirmek...

Ben De Varım!
Ben De Varım! Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Amasya Çelebi Mehmet Ortaokulu yöneticileri ve öğretmenleri tarafından şiddete eğitimli öğrencileri rehabilite etmek, tüm öğrencilere değerli olduklarını hissettirmek, ailelere çocuk eğitimi konusunda bilgilendirici eğitimler vermek,  geleceğimizin teminatı olan çocukları topluma kazandırmak, öğrencilerimiz ve aileleriyle yakın ilişkiler kurarak ihtiyaç ve beklentilerin birinci elden tespit edilmesi amaçları doğrultusunda hazırlanan Ben de Varım! projesi yöneticileri İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU'nu makamında ziyaret ederek proje sunumu gerçekleştirdi.

Çelebi Mehmet Ortaokulu Müdürü Yalçın YILMAZ ve görevli öğretmenleri çalışma odasında kabul ederek projede emeği geçenlere teşekkürler eden KÖSTERELİOĞLU, suça sürüklenen çocuklar ve bağımlılık konusunda örnek sayılacak projenin başarıya ulaşması temennilerini iletti.

ben de varım!
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X