Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

ETİ Çocuk Tiyatrosu Amasya'da

2001 yılından bu yana Türkiye’nin 81 ilini birçok kez dolaşarak çocukların kişisel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla ücretsiz tiyatro oyunları sergileyen Eti Çocuk Tiyatrosu, yeni oyunu "Heidi” ile Amasya'lı çocuklarla buluştu.

ETİ Çocuk Tiyatrosu Amasya'da
ETİ Çocuk Tiyatrosu Amasya'da Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

2001 yılından bu yana Türkiye’nin 81 ilini birçok kez dolaşarak çocukların kişisel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla ücretsiz tiyatro oyunları sergileyen Eti Çocuk Tiyatrosu, yeni oyunu "Heidi” ile Amasya'lı çocuklarla buluştu. Şimdiye kadar 2 milyonu aşkın izleyicinin tiyatro sanatı ile ücretsiz buluşmasını sağlanmış olan ve daha uzun yıllar çocuklarla buluşmayı hedefleyen, Türkiye’nin en önemli, geniş kapsamlı ve devamlılığı olan çocuk tiyatrolarından biri olan Eti Çocuk Tiyatrosu, Amasya Üniversitesi ve Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla, Amasya Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde iki günde toplam 4 seans halinde çocuklarla buluştu. 

19. yılını kutlayan ETI Çocuk Tiyatrosu, Türkiye turnesi kapsamında 07 ve 08 Ocak 2020 tarihlerinde (başlangıç saatleri 11.00 ve 13.30 olan) ikişer seans toplam 4 gösteriyle Amasya'lı çocuklara ücretsiz olarak yeni oyun Heidi'yi sahneledi. Çoğunluğunu hayatlarında ilk kez tiyatro izleyenlerin oluşturduğu yaklaşık 2000 çocuk, oyunu büyük bir beğeniyle izledi. 

ETİ çocuk tiyatrosu Amasya'da
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X