Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Kösterelioğlu'ndan Yarı Yıl Mesajı

2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk dönemi 17/01/2019 Cuma günü sona ererken Amasya'da 54 bin 503 öğrenci karne heyecanı yaşayacak. İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU yaptığı açıklamada,

Kösterelioğlu'ndan Yarı Yıl Mesajı
Kösterelioğlu'ndan Yarı Yıl Mesajı Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk dönemi 17/01/2019 Cuma günü sona ererken Amasya'da 54 bin 503 öğrenci karne heyecanı yaşayacak. İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU yaptığı açıklamada, "2019-2020 Eğitim öğretim yılı ilk dönemini geride bırakıyoruz. Aslında ögrencilerimiz ile beraber biz eğitimciler ve aileler de karne heyecanı yaşıyoruz. Unutulmaması gereken karnenin sadece akademik başarının nisbeten bir yansıması olduğudur. Akademik başarının yanında çocuklarımızın millî, manevi ve evrensel değerleri özümseyerek dengeli bir kisilik oluşturması da  çok önem arz etmektedir. Bu nedenle velilerimize tavsiyem her şeyden önce çocuklarımızı bir bütün olarak değerlendirmeleri, onları ne kadar çok sevdiklerini ve değer verdiklerini hissettirecek ya da yaşatacak anlar geçirmeleridir.

Öğrencilerimize tatilde bolca dinlenmeyi, kitap okumayı ve ilgi duydukları bir alanda zaman geçirmelerini öneriyorum.

Değerli meslektaşlarım, geleceğin büyüklerini yetiştiren, sadece çocuklarımıza ve gençlerimize değil, bütün bir topluma yön vererek gönüllere hitap eden sizlere millet olarak çok şey borçluyuz. Bu tatil sürecinin bir taraftan bedeni yorgunluğunuzu almasına diğer taraftan da kutlu mesleğimize daha büyük bir şevkle bağlanmanıza vesile olmasını diliyorum."dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X