Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Kösterelioğlu, Uzaktan Eğitim Alan Öğrencilerin Canlı Yayında İşledikleri Derse Katıldı

Koronavirüs önlemleri kapsamında eğitime 30 Nisan'a kadar 'uzaktan eğitim'e devam edilmesi kararının ardından öğretmen ve öğrenciler ekrandan birebir okuldaymış gibi işlenen dersler ile müfredatı takip ediyorlar.

Kösterelioğlu, Uzaktan Eğitim Alan Öğrencilerin Canlı Yayında İşledikleri Derse Katıldı
Kösterelioğlu, Uzaktan Eğitim Alan Öğrencilerin Canlı Yayında İşledikleri Derse Katıldı Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Koronavirüs önlemleri kapsamında eğitime 30 Nisan'a kadar 'uzaktan eğitim'e devam edilmesi kararının ardından öğretmen ve öğrenciler ekrandan birebir okuldaymış gibi işlenen dersler ile müfredatı takip ediyorlar. Online platformda ders programına uygun olarak sınıf oluşturan öğretmenler ve öğrenciler, uzaktan eğitim sürecinde okulu eve getiriyor.

Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, Suluova Toki Çelebi Mehmet İlkokulu 2/B sınıfının uzaktan eğitimde canlı olarak işlenen "Yakın çevresinde yapılan üretim faaliyetlerini" tanır kazanımlı Hayat Bilgisi dersine bağlanarak öğrencilerle bir süre sohbet edip öğrencilerine internet üzerinden canlı ders veren sınıf öğretmeni Gökhan Akdoğan'ı kutladı. İl Müdürü bu süreçte öğrencilerle etkileşimde olmanın en önemli kazanım olduğunu ifade etti.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X