Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri
Advert

23 Nisan Otobüsü Gümüşhacıköy’ de

Amasya Valiliğince tasarlanarak öğrencileri mahallelerinde ziyaret ederek 23 Nisan Bayramlarını kutlamak üzere gezici 23 Nisan Otobüsü tasarlandı. İl Mili Eğitim Müdürlüğü emrine verilen 23 Nisan Otobüsü 23 Nisan 2020 saat 10.30 da Gümüşhacıköyü ziyaret ederek öğrenci ve vatandaşların bayramlarını kutladı.

23 Nisan Otobüsü Gümüşhacıköy’ de
23 Nisan Otobüsü Gümüşhacıköy’ de Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 100. yılı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları koronavirüs tedbirleri gereği evlerimizde kutlanıyor.

Amasya Valiliğince tasarlanarak öğrencileri mahallelerinde ziyaret ederek 23 Nisan Bayramlarını kutlamak üzere gezici 23 Nisan Otobüsü tasarlandı. İl Mili Eğitim Müdürlüğü emrine verilen 23 Nisan Otobüsü 23 Nisan 2020 saat 10.30 da Gümüşhacıköyü ziyaret ederek öğrenci ve vatandaşların bayramlarını kutladı. İl Milli Eğitim Müdürü İlker Kösterelioğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin’in de eşlik ettiği otobüsten evde kalarak kurallara uyan öğrencilerimiz tebrik edilirken, dışarı çıkmak zorunda olan vatandaşlarımıza da sosyal mesafe kurallarına uymaları tavsiye edildi. İlçemiz 23 Nisan otobüsüne balkonlarından eşlik ederek 23 Nisan şarkıları söylediler.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X