Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri

Öğretmenler Yeni Doğan Çocuklar İçin 100 Koruyucu Siperlik Üretti

Tüm dünyada ve ülkemizde Covid-19 ile mücadele sürdürülürken virüsten korunma amacıyla tıbbi ürün imalatında çalışmalar devam ediyor. Amasya İlduş Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri yeni doğan çocuklar için tasarladıkları yüz adet koruyucu siperlikleri İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu'na teslim ettiler.

Öğretmenler Yeni Doğan Çocuklar İçin 100 Koruyucu Siperlik Üretti
Öğretmenler Yeni Doğan Çocuklar İçin 100 Koruyucu Siperlik Üretti Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Tüm dünyada ve ülkemizde Covid-19 ile mücadele sürdürülürken virüsten korunma amacıyla tıbbi ürün imalatında çalışmalar devam ediyor. Amasya İlduş Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri yeni doğan çocuklar için tasarladıkları yüz adet  koruyucu siperlikleri İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu'na teslim ettiler.

Öğretmenlere çalışmalarından ötürü teşekkürlerini ileten İl Müdürü Kösterelioğlu  "Pandemi ile mücadele sürecini bir problem durumu olarak ele alıp çözüm önerileri geliştirme konusundaki çabalarını memnuniyetle takip ediyoruz. İl Müdürlüğümüzce tıbbi maske ve siperlik üretimi devam ediyor. Yeni nesil corona virüsün önlenmesi çalışmalarında gönüllü ve yaratıcı çalışmalarından dolayı İlduş Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetici ve öğretmenlerine teşekkürlerimi iletiyorum." dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X