Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

SULUOVA BELEDİYESPOR KURULDU

Suluova’yı birçok branşta temsil etmek ve adını tüm Türkiye’ye duyurmak için Suluova Belediyespor'un kurulduğu açıklandı.

SULUOVA BELEDİYESPOR KURULDU
SULUOVA BELEDİYESPOR KURULDU Ali Rıza Ağış
Bu içerik 1138 kez okundu.
Advert

Suluova Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapılan ve Belediye Başkanı Fatih Üçok’un da katıldığı kongre neticesinde kurulan yeni kulübün renkleri Siyah-Kırmızı-Beyaz-Turkuaz olarak belirlendi.
    Belediye olarak ilçedeki birçok kültürel ve sportif faaliyetlere hep destek ve katkılarda bulunduklarını belirten Belediye Başkanı Fatih Üçok; “Gelinen noktada ilçemizin spor sektöründe hak ettiği yerde olmadığını gördük ve yaz spor okulu açarak Suluova’mızda kalıcı ve kurumsal bir yapıda sportif faaliyetler yapmanın ilk adımını attık. Gelinen noktada artık Belediye olarak bir kulüp çatısı altında sportif faaliyetlerde bulunmanın elzem olduğuna karar verdik ve "Bismillah" dedik.”
    Sportif faaliyetlerde artık Suluova’nın ve çocukların önünün açılması gerektiğinin altını çizen Başkan Üçok; “Çünkü ilçemizde yüksek bir potansiyel mevcut. Onun için artık Gençlerinin önü açılmalı, bireysel yeteneği olan gençlerimizin elinden tutulmalıdır. Gençlerimizi kötü alışkanlık ve çevrelerden koruyarak sağlıklı ve başarılı birey şeklinde topluma kazandırmak amacıyla bu girişimde bulunduk. Amacımız öncelikle kısa vadede başarı değil uzun vadede kalıcı başarılar ve kurumsal bir spor kulübünü ilçe gençlerine kazandırmaktır. Bu sezondan itibaren futbol ve diğer branşlarda faaliyetlere başlıyoruz. Bu şahsi bir mesele değil, Suluova için Şehri ve Milli bir meseledir. Herşey Suluova ve spor için. Her şey geleceğimiz gençlerimiz için. Spor kollektif bir şuurdur. Bu şuuru yeter ki yerinde, uygun zamanda ve uygun insanlarla kullanabilin. Suluova’da bunu başaracak deneyimli arkadaşlarımız, gençlerimiz ve potansiyelimiz fazlası ile var. Bu amaçla, İlçemizi bir çok branşta temsil etmek ve adını tüm Türkiye’ye duyurmak için Suluova Belediyespor’u kurduk. Suluova Belediyespor’umuz ilçemize ve ülkemize hayırlı olsun.” Dedi.
    Ardından kulüp başkanlığına oy birliği ile seçilen ve emeği olan herkese teşekkür eden Meclis Üyesi Mustafa Çolak; “Belediye Başkanımızın önderliği ve desteği ile arkadaşlarımızın ve ilçe halkımızın katkılarıyla tüm branşlarda ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Tüm ilçe halkımızın destek vererek sahipleneceği kalıcı başarılara imza atacak, yetenekli sporcular yetiştirecek, tesisleşmiş ve kurumsallaşmış bir kulüp hüviyetinde ilçemize ve bölgemize hizmet etme amacındayız.” diye konuştu.
    Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan ve Divan Başkanlığını İbrahim Yüksektepe, divan üyeliklerine Emre Gücek ve Bülent Uluçınar’ın yaptığı Olağanüstü genel kurul sonunda yeni kurulan Suluova Belediye Spor’un Kulüp Başkanlığına oy birliği ile Mustafa Çolak seçilirken Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri ise şu isimlerden oluştu: Suluova Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: “Mustafa Çolak, Mustafa Temel, Muhammed Biçer, Osman Baş, Hüsamettin Bayraktar, Naci Öztürk, Fatih Çolak, Murat Arslan, Bülent Uluçınar, Sacit Aydın, Adnan Otcu.”
Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: “Naci Küçükkök, Mustafa Emre Yıldırım, Serdar Kılıç, Osman Lafçı, Serdar Karaca, Mehmet Önen, Metin Sarı, Cahit Yanılma, Engin Topçu, Mahmut Kalık, Murat Göç.” Denetim Kurulu Asil Üyeleri: Emre Gücek, İbrahim Yüksektepe, Şerif Cebeci. Ertuğrul Üçok, Volkan Öksüz, Sinan Kuzucu.”

Fatih Üçok Suluova Belediye Spor Mustafa Çolak Suluova
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X