Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Amasya'da Aşure Etkinliği Düzenlendi

Muharrem Ayı münasebetiyle geleneksel olarak Belediyemiz, Kuran ve Ehli Beyt Derneği ve Cem Vakfı Amasya Şubesi tarafından ortaklaşa düzenlenen aşure dağıtım programı Şehzadeler Gezi Yolu’nda gerçekleşti.

Amasya'da Aşure Etkinliği Düzenlendi
Amasya'da Aşure Etkinliği Düzenlendi Ali Rıza Ağış
Bu içerik 975 kez okundu.
Advert

    Düzenlenen aşure dağıtım programına Vali Salih Işık, Amasya Milletvekili Prof. Dr.Naci Bostancı, Garnizon Komutanı Zafer Uğur, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
     Programda Vali Salih Işık, Amasya Milletvekili Prof. Dr. Naci Bostancı ve Cem Vakfı Amasya Şube Başkanı Haydar Kılıç birer konuşma yaparak Amasyalıların Muharrem ayını ve aşure gününü tebrik ettiler.
 
     Belediye Başkanımız Cafer Özdemir ise yaptığı konuşmada Ramazan ayından sonra en kutsal ay olduğunu bildiğimiz Muharrem Ayının İslam alemindeki ehemmiyeti üzerinde durarak Muharrem ayında yapılan duaların, tutulan oruçların kabulü dilek ve temennileri ile birlik ve bütünlük mesajları verdi.
 Yapılan duaların ardından Vali Salih Işık, Belediye Başkanı Cafer Özdemir ve Cem Vakfı Amasya Şube Başkanı Haydar Kılıç vatandaşlara aşure dağıttı

Amasyada aşure etkinliğ
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X