Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KARGI BBP'Yİ ZİYARET ETTİ

Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, siyasi partilere gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Büyük Birlik Partisi(BBP) Merzifon İlçe Teşkilatına ziyarette bulunarak parti yönetiminin görüş ve önerilerini aldı.

BAŞKAN KARGI BBP'Yİ ZİYARET ETTİ
BAŞKAN KARGI BBP'Yİ ZİYARET ETTİ Ali Rıza Ağış
Bu içerik 829 kez okundu.
Advert

     Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Belediye Başkan Yardımcısı Arif Gürkan ile birlikte BBP İlçe Başkanı Kani Karakollukçuoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin konuğu oldu. Ziyarette, ülke gündemi ve Merzifon ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Kargı, Merzifon'da yapılan ve yapılacak olan projelerle ilgili BBP ilçe teşkilat yönetimini bilgilendirdi.

Başkan Kargı, Kapalı Spor Salonu, Otopark Sorunu, Atık Su Arıtma Tesisi, Fakülte Binası projeleriyle ilgili istişarelerde bulunuldu.

    Büyük Birlik Partisi teşkilatlarının kendi sorumluluk alanları içersinde hep aktif olduğunu söyleyen Başkan Kargı, "Kendi imkanlarını zorlayarak örgütünü diri tutmaya çalışan insanlar topluluğu var. Hangi siyasi parti ve Sivil Toplum Kuruluşları olursa olsun ihtiyaçlarına el uzatmak bizim sorumluluğumuzdur. İyi ki de varsınız. Herkes ben demeyecek biz diyecek. Vatandaşlarımızın bize yaptığı eleştirilerden biz keyif alıyoruz" dedi.


    Türkiye'nin zor günlerden geçtiğinin altını çizen Alp Kargı; "Esas önemli olan şu bizi bir arada tutan birlik ve beraberlik içerisinde yaşama duygumuzu kaybedersek biz o zaman eyvah diyelim. 15 Temmuz acayip bir tramva idi. Olağanüstü bir felaketin eşiğinden döndük. Herkesin kendisini gözden geçirmesi gerekiyor. Ben bu durumdan ders çıkardığımızı iddialı bir şekilde söylüyor idim maalesef son süreçteki olaylar ülkenin genel siyaset işleyişi umudumu kesmedi ama mırığımızı da kırmadı değil" şeklinde konuştu.


    Siyasetin Merzifon'da ahlaklı ve ilkeli bir şekilde gittiğini vurgulayan Başkan Alp Kargı; "Ben yerelde umutluyum. Genç bir kitlemiz var. Beyin göçü alıyoruz. Nüfusumuz giderek artıyor. Burada ki siyasi kalite zaten var. Siyaset burada ahlaklı ve ilkeli bir şekilde gidiyor. Aldığımız bir miras var ama bu mirası üzerine koyarak götürmemiz gerekiyor. Burada gençlere iş düşüyor. Esnafımızdan emeklilerimizden daha çok siyasete katkı sunmalarını istiyoruz. Sayımızın artması gerekiyor. Bu siyasete kaliteyi getirecek zaten Merzifon'da bu var daha da üst düzey olacak diye düşünüyorum" cümlelerini kaydetti.
        'HİZMETLER TAKDİRE ŞAYAN'
    BBP olarak her daim yapıcı muhalefet görevini yerine getirmeye çalıştıklarını ifade eden BBP Merzifon İlçe Başkanı Kani Karakollukçuoğlu, "Merzifon'a yaptığınız her mahalleye eşit hizmet, engelli kardeşlerimize yaptığınız hizmetler ve evde bakım hizmetlerini takdire şayan görüyoruz" ifadelerini kullandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X