Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

DEMİRÖZ VE KAYMAKAM TAŞDAN’A VEDA YEMEĞİ VERİLDİ

Vali Salih Işık Vali Yardımcısı İrfan Demiröz ve Suluova Kaymakamı Hayati Taşdan için organize edilen veda yemeğine katıldı. Programa ayrıca Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Cumhuriyet Başsavcısı Erol Çelik, Amasya Üniversitesi Rektörü Metin Orbay, Vali Yardımcıları Nevzat Sinan ile Turgay İlhan, ilçe kaymakamları ve protokol üyeleri katıldı.

DEMİRÖZ VE KAYMAKAM TAŞDAN’A VEDA YEMEĞİ VERİLDİ
DEMİRÖZ VE KAYMAKAM TAŞDAN’A VEDA YEMEĞİ VERİLDİ Ali Rıza Ağış
Bu içerik 1225 kez okundu.
Advert

    İlimiz Vali Yardımcısı İrfan Demiröz’ün Uşak’ın Banaz ilçesine, Suluova Kaymakamı Hayati Taşdan’ın Mersin’in Bozyazı ilçesine tayini çıkması münasebetiyle düzenlenen yemekte bir konuşma geçekleştiren Vali Işık şunları kaydetti: “İki değerli arkadaşımızın tayinleri çıktı. Kendileri hakkında hayırlı olmasını temenni ediyorum. Hizmetlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde ilimize hizmet etmeye çalıştık. Tabi bu durumları meslek hayatımızda sürekli yaşıyoruz. Önemli olan kubbede hoş bir sada bırakmaktır. Makamlar gelip geçici. Değerli arkadaşlarımız gidecekleri yerlerde de güzel hizmetler yapacaklardır. Ben bu duygu ve düşüncelerle her iki meslektaşımı tebrik ediyorum. Haklarında hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bundan sonraki yaşantılarında sağlık, huzur ve başarılar diliyorum.”

    Daha sonra Vali Yardımcısı İrfan Demiröz ve Suluova Kaymakamı Hayati Taşdan yaptıkları veda konuşmalarında, Amasya’daki görev süreleri boyunca özveri ile çalıştıklarını ifade ederek, kendilerine desteklerini esirgemeyen başta Vali Işık olmak üzere, Amasya’nın tüm idarecilerine ve Amasyalılara teşekkür ettiler. Programın sonunda Vali Işık, İlimizdeki özverili çalışmalarından ötürü Vali Yardımcısı İrfan Demiröz ve Kaymakam Hayati Taşdan’a Amasya hatırası tablo hediye etti.

Veda yemek verildi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort