Advert
Advert

MADO Hizmete Açıldı.

Amasya’da restoran ve kafeterya üzerine hizmete başlayan “MADO”nun Açılışı yapıldı.

MADO Hizmete Açıldı.
MADO Hizmete Açıldı. Ali Rıza Ağış
Bu içerik 1098 kez okundu.
Advert

    Açılışa;Vali Salih Işık, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çittır, Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Amasya Eski Milletvekili Avni Erdemir, bazı protokol üyeleri, basın mensupları ve davetliler katıldı.

    Açılış öncesinde ilk olarak işletme yetkilileri bilgiler verirken, daha sonra konuşan Belediye Başkanı Cafer Özdemir işletmenin, sahiplerine ve Amasya’ya hayırlı olmasını diledi. Vali Salih Işık ise konuşmasında şunları kaydetti: “Bugün Amasya’mızda hizmet sektöründe faaliyet gösterecek olan, marka olmuş bir işletmenin açılışını yapıyoruz. Bu işletmeyi yeniden hayata geçiren değerli girişimcilerimize teşekkür ediyorum. Onlara bol ve hayırlı kazançlar temenni ediyorum.

    İlimizde hizmet sektörü yükselen bir değer. Amasya çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Bu şehirde yaşayan herkes, ilin turizmini iyi bir noktaya getirmek için özverili bir şekilde çalışmaktadır. Buna paralel olarak hizmet sektörü de her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Birbirinden güzel işletmeler açılmaya devam ediyor. Turizm rakamlarımıza baktığımızda geçen seneki seviyeyi koruyoruz. Bu anlamda Amasya ekonomisi, işletmeci arkadaşlarımızı mahcup etmeyecektir. İşletmenin İlimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” Konuşmaların ardından işletmenin açılışı yapılırken, Vali Işık işletmeyi gezerek, işletme sahiplerinden bilgiler aldı.

Mado açılış töreni
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X