Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Vali IŞIK Muhtarlar ile bir araya geldi

Vali Salih Işık, Uluköyünde köy muhtarlarıyla bir araya geldi

Vali IŞIK Muhtarlar ile bir araya geldi
Vali IŞIK Muhtarlar ile bir araya geldi Ali Rıza Ağış
Bu içerik 754 kez okundu.
Advert

Vali Salih Işık, Uluköyünde köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Köye gelişinde muhtarlar ve köy halkı tarafından karşılanan Vali Işık, daha sonra toplantı yerine geçti. Toplantıya ayrıca Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz, İl Jandarma Komutanı Selami Akşit, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çittır, kurum müdürleri ve meclis üyeleri katıldı.
 
   Düzenli olarak yapılan Muhtarlar Toplantılarının ilçelerdeki ilk toplantısı Taşova’da gerçekleştirildi. Bu kapsamda Uluköyünde muhtarlarla bir araya gelen Vali Işık toplantıda şunları kaydetti: “Muhtarlar toplantısını uzun zamandır yapıyoruz. Amasya’da bugüne kadar 140 muhtarımızla beraber 4 toplantı yaptık. İlk ilçe toplantımızı Taşova’da gerçekleştiriyoruz. Bu toplantının Taşova’mız ve Amasya’mız adına güzel gelişmelere vesile olmasını temenni ediyorum.
 
   Biz devlet olarak buradayız. Muhtarlarımız köyleriyle ilgili talep ve sorunlarını dile getirebilir. Bu sorunların çözümü noktasında tartışıp, gereken ne ise yapacağız. Amacımız köylerimize yapılan hizmetleri bir adım daha ileri götürebilmektir.”
 
   Vali Işık'ın konuşmasının ardından köylerin yol, içme suyu, alt yapı, sulama göletleri gibi çeşitli konulardaki eksiklikleri muhtarlar tarafından dile getirildi. Köy muhtarlarının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vali Işık, ilgili kurum müdürlerine gerekli talimatları verdi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort