Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Feyzioğlu ve Halaçoğlu Paneli

Av.Prof.Dr. Metin Feyzioğlu ve Prof. Dr Yusuf Halaçoğlu Amasya Grand Ottoman Hürrem Sulltan Salonun da Panel Düzenlediler.

Feyzioğlu ve Halaçoğlu Paneli
Feyzioğlu ve Halaçoğlu Paneli Haber & Foto:Erhan Gündüz
Bu içerik 724 kez okundu.
Advert

    Program 16 Mart Perşembe günü  Amasya Grand Ottoman Salon da Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Açılış konuşmasını yapan Amasya Barosu Başkanı Av. Amelik Derindere  Yaptıktan sonra  Türkiye Barolar birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ve Tarihçi  TBMM 24, 25 ve 26 Dönem Millet vekili Prof. Dr. Yusuf  Halaçoğlu söz aldılar.

    Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ve Prof. Dr. Yusuf  Halaçoğlu  konuşmalarında;
Bu anayasa değişikliği, küresel kuklacıların önümüze dayattığı, altını imzalayanların bile ne yaptıklarını bilmediği bir paket.

    Aynı 2008’de kumpas davasında yanıltıldık demeleri ve bebek katilini allayıp pullayıp barış elçisi gibi sunduklarında ne yaptıklarını bilmedikleri gibi.

    Türkiye’nin bölünmesine “hayır” diyoruz.

    Çünkü bu değişiklik paketinde, 123-124. maddelerinde adı konmamış eyalet sistemi var. Başkan, tek başına, tek imzayla kurabilsin isteniyor.

    Avrupa Konseyi Yerel Yönetimler Özerklik Şartı'na Türkiye'nin bölünmez bütünlüğünü korumak için koyduğu çekinceleri başkan tek başına, tek imzayla kaldırabilsin isteniyor.

    Hadi (A) başkanı kullanmadı, ya (B) kullanır ise?

    Siyasi iktidar, dilerim halkoylamasını kaybetmesinin Türkiye'nin kazanması demek olduğunu görür; üslubunu buna göre belirler. 17 Nisan'da yüz yüze bakacağız hepimiz. Herkesi Devlet insanlığına yakışan üslupta konuşmaya, iftiralardan uzak durmaya davet ediyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panel metin feyzioğlu yusuf halacoğlu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort