Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BİLSEMİN İLK ÖĞRENCİLERİ SERTİFİKALARINI ALDI

Merzifon Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi'nde uyum programını tamamlayan öğrenciler için sertifika programı düzenlendi.

BİLSEMİN İLK ÖĞRENCİLERİ SERTİFİKALARINI ALDI
BİLSEMİN İLK ÖĞRENCİLERİ SERTİFİKALARINI ALDI Haber & Foto:Erhan Gündüz
Bu içerik 644 kez okundu.
Advert

    Düzenlene törene Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, Belediye Başkanı Alp Kargı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yozgat ve veliler katıldı.


    Milli Eğitim Müdürü Yozgat konuşmasın da "İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu işi en iyi şekilde yapma çabasındayız bu nedenle çevre illerdeki birçok kurumu ziyaret edip çalışmalarını gördük ve daha iyisini yapma çabasına girdik. Kurumumuz İlköğretim, Ortaokul ve Ortaöğretim öğlencilerimiz mevcut hedefimiz başarılı öğrenciler yetiştirmek. Bu kuruma gelen öğrencileri öncelikle uyum programına alıyoruz. Bu uyum programının birinci aşaması bitti. Hem velilerimizin hem de çocuklarımızın burada heyecanını tatmak için bir araya geldik" diye konuştu.

Kaymakam Gürkan Demirkale ise sertifika alan öğrencileri tebrik ederek Bilsem'in Merzifon'un başarısına başarı katacağını söyledi.
Program sonunda konuşan Belediye Başkanı Alp Kargı, "İlçemiz Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi'nde Merzifon'umuz ile Gümüşhacıköy, Hamamözü gibi çevre ilçelerden gelerek eğitim alan 60 öğrencimizin Uyum Programı Sertifika Törenine Kaymakamımız Sayın Gürkan DEMİRKALE ile birlikte katıldık. Öğrencilerimizin mutluluğu ve başarısına şahit oldukça Belediyemiz olarak inşa ettiğimiz Atatürk Evi binamızı öğrencilerimize hizmet veren bir kamu dairesi olarak Milli Eğitim Müdürlüğümüze devretmiş olmakla ne kadar doğru bir iş yapmış olduğumuzu bir kez daha anladık. Bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçen Mülki Amirlerimizden, Bakanlıklarımıza, kurum temsilcilerimiz ve herkese teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort