Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Kasım ayı vatandaşlarla buluşma toplantısı yapıldı

Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen toplantıda, ilgili kamu kurum ve kuruluşların müdürleri de hazır bulunurken..

Kasım ayı vatandaşlarla buluşma toplantısı yapıldı
Kasım ayı vatandaşlarla buluşma toplantısı yapıldı Haber & Foto:Erhan Gündüz
Bu içerik 560 kez okundu.
Advert

    Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen toplantıda, ilgili kamu kurum ve kuruluşların müdürleri de hazır bulunurken, Vali Dr. Osman Varol vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını dinledi.

     Toplantı çerçevesinde Vali Varol şu değerlendirmelerde bulundu: “Burada çalıştığım süre içerisinde halk toplantılarında bir araya geleceğiz. Ayrıca sizlerin başka dertleriniz ve sıkıntılarınız olursa sizlerle görüşmeye gayret edeceğiz. Bu toplantımızın hayırlara vesile olmasını dileyerek, hepinize hoş geldiniz diyorum.”

    Toplantıda Vali Varol’a sorunlarını anlatan vatandaşlar, çeşitli konuların çözümü noktasında destek istediler. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Vali Varol Dr. Osman Varol, ilgili kurum amirlerine talimatlar vererek, problemlerin çözümünün sağlanmasında gereken hassasiyetin gösterilmesini istedi.

    Gelecek ay düzenlenecek olan bir diğer Halk Günü Toplantısı 5 Aralık Salı Günü saat 10:00’da Vali Dr. Osman Varol’un başkanlığında Ticaret ve Sanayi Odasında yapılacaktır. Toplantıya katılmak isteyen vatandaşlarımız Valiliğimiz Halkla İlişkiler Müracaat Bürosu (BİMER)’e başvuru yapabilecekleri gibi belirtilen gün ve saatte de toplantıya katılabileceklerdir.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X