Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ALİ RIZA AĞIŞ 'DAN ALİ ÖZDEMİROĞLUNA ZİYARET

24.01.2018 Cumartesi günü, Ankara da Faaliyet gösteren Amasyalı İş adamların'dan ALFER Mühendislik yönetim kurulu başkanı Ali Özdemiroğlu'na bir ziyaret gerçekleştirildi.

ALİ RIZA AĞIŞ 'DAN ALİ ÖZDEMİROĞLUNA ZİYARET
ALİ RIZA AĞIŞ 'DAN ALİ ÖZDEMİROĞLUNA ZİYARET Haber & Foto:Erhan Gündüz
Bu içerik 1350 kez okundu.
Advert

    Ziyarete iş adamı Ali Rıza Ağış, CHP Taşova Gençlik kolları başkanı Semih Gündüz, Suluova Gençlik kolları Başkanı Deniz Mutaf, Göynücek Gençlik kolları Başkanı Şahin Atılgan ve Amasya İl Gençlik kolları Eğitim Sekreteri Hayriye Çelebi katıldılar.

     Amasya' dan gelen gruba  fabrikayı gezdiren Ali Özdemiroğlu, firmasını yapmış olduğu işçilikten, sendikacılıktan bu günlere iki oğlu ile birlikte getirdiğini, şuan dünyanın 54 ülkesine ihracat yaptıklarını belirtti.

    1984 yılından bu bu güne  Ankara 1.ci OSB de 20.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikalarında  üretim yaptıklarını belirten Özdemiroğlu, aynı zamanda Osmaniye' de kurulu filtre üretim tesislerinde toplam 250 personel ile birlikte devam ettiklerini, filtre üretiminde Türkiye' de ve Dünyada  söz sahibi olduklarını ifade etti.

    Kurumsallaşma süreçlerinin devam ettiğini belirten Özdemiroğlu, firmamızda  aileden gelenlerin başlayacakları pozisyonları ve gelebilecekleri konumlar belli olduğunu ifade ederek Amasya  ve İlçelerinin kendileri için çok önemli olduğunu, önceden yatırım yapmak istediklerini fakat değişik buca escortlerden dolayı  hayata geçiremediklerini söyledi.           Amasya'dan  gelen grubun ziyaretinden çok mutlu olduğunu belirten Özdemiroğlu  '' Kalbimin bir tarafın da Amasya sevgisi her zaman var ve bu sevgi hiç bitmeyecek. İnşallah ileride kendi memleketim olan Gümüşhacıköy ve Amasya da yatırım yapma imkanı da olur" dedi.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALİ RIZA AĞIŞ 'TAN ALİ ÖZDEMİR OĞLUNA ZİYARET
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X