Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Nisan ayının dördüncü toplantısını yapıldı

İl Özel İdaresinin 2017 gelir ve giderleri ile işlemlerinin denetim raporu oy birliği ile kabul edildi.

Nisan ayının dördüncü toplantısını yapıldı
Nisan ayının dördüncü toplantısını yapıldı Ali Rıza Ağış
Bu içerik 437 kez okundu.
Advert

İl Özel İdaresinin 2017 gelir ve giderleri ile işlemlerinin denetim raporu oy birliği ile kabul edildi.

Amasya İl Genel Meclisi 2018 Nisan ayının dördüncü toplantısını Mustafa Çittır başkanlığında İl Özel İdare Genel Sekreteri A. Faruk Aykutlu, Encümen Müdürü Muammer Şahin ve meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.

Mustafa Çittır; “Tüm avukatlarımızın gününü kutluyorum. Ölenlere Allah’tan rahmet eylesin, mekanları cennet olsun diyorum. Avukatlarımızın çalışmalarında başarılar, yaşamlarında sağlık ve mutluluk diliyorum” dedi.

Daha sonra aşağıdaki gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı; Merkez Aydınca Köyü ile Merzifon İlçesine bağlı Hırka köylerinde içme suyu olarak kullanılmak üzere idaremiz teknik personelince hazırlanan memba Tespit Kararıyla ilgili dosya İl Genel Meclisinde Memba Tahsis kararı çıkartılmasıyla ilgili teklif görüşüldü ve İnceleme Araştırma Komisyonuna sevki oy birliği ile kabul edildi.

Amasya Merkez İlçe Ardıçlar köyü Almageçesi, Kayaönü, Kazanasmaz, Obaönü ve Tartışık Mahallelerine İpekgöl (kavaklı) membasından içme suyu getirilmesi amacıyla hazırlanan memba tahsis kararının alınmasıyla ilgili inceleme ve Araştırma Komisyonunca tanzim edilen 26.03.2018 tarih ve 1 sayılı raporun görüşüldü ve oy birliği ile kabul edildi.

5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanunun 17.maddesi ve İl Genel Meclis Çalışma Yönetmeliğin 21.maddesi gereğince II Özel idaresinin 2017 Gelir ve Giderleri ile işlemlerin denetlenmesiyle ilgili denetim raporunun okunmak suretiyle Meclise sunuldu. Denetim Komisyon Başkanı Mustafa Çiftçi raporu geniş bir şekilde kürsüde okudu ve oy birliği ile kabul edildi.

Nisan ayı dördüncü toplantısı yapıldı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X