Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Polis Eşleri Derneği yararına sergi açıldı

Funda Varol’un himayesinde Halk Eğitim Müdürlüğü’nce Polis Eşleri Derneği yararına sergi düzenlendi

    Polis Eşleri Derneği yararına sergi açıldı
    Polis Eşleri Derneği yararına sergi açıldı Haber & Foto:Erhan Gündüz
Bu içerik 540 kez okundu.
Advert

    Polis Eşleri Derneği halen çalışan, emekli olan, görevleri esnasında şehit düşen, gazi veya malûl olan teşkilat mensuplarının eşleri arasında birlik, beraberlik ve dayanışmayı geliştirmek; çocuklarımıza ve gençlerimize eğitim desteği vermek, ihtiyaç duyulan alanlarda kamu yararı gözetilerek çeşitli yardım faaliyetlerinde bulunmak amacıyla kurulmuştur.
 
     Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Funda VAROL’un himayesinde Polis Eşleri Derneği Amasya Şubesi yararına düzenlenen sergiye Vali Dr. Osman VAROL ve eşi Funda VAROL, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Zafer UĞUR ve eşi Afife UĞUR, Belediye Başkanı Cafer ÖZDEMİR’in eşi Hilal ÖZDEMİR, Amasya Üniversitesi Rektörünün eşi Prof. Dr. Keziban ORBAY, İl Jandarma Komutanı Albay Selami AKŞİT ve eşi Gülden AKŞİT, İl Emniyet Müdürü Fahri BULUT, kamu kurum müdürleri ve eşleri, polis eşleri, vatandaşlar ve kursiyerler katıldı.
 
     Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce Hazeranlar Konağı’nda düzenlenen sergide kıyafetler, el işi ürünler, takılar, oyuncaklar, tablolar, ahşap boyama ürünleri gibi birbirinden farklı birçok ürün sergilendi. Bunun yanında özümüzden kopmadan günümüze uyarlanan modern kıyafetlerinde tanıtımı yapıldı. Yapılan etkinlikten elde edilecek olan gelir Polis Eşleri Derneği Amasya Şubesi’ne bağışlanacaktır

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X