Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Kırlangıç’a bir büyük görev daha

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç 22 Mayıs’ta Ankara’da, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin bir iştiraki olan Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. (GTİ)’nin Genel Kurul toplantısına katıldı

Kırlangıç’a bir büyük görev daha
Kırlangıç’a bir büyük görev daha Ali Rıza Ağış
Bu içerik 330 kez okundu.
Advert

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç 22 Mayıs’ta Ankara’da, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin bir iştiraki olan Gümrük ve Turizm İşletmeleri A.Ş. (GTİ)’nin Genel Kurul toplantısına katıldı.

TOBB’nin 74. Genel Kurulunda Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyine seçilen Amasya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kırlangıç’a, katıldığı GTİ A.Ş. Genel Kurulunda büyük bir görev daha tevdi edildi. Gerçekleştirilen Genel Kurulun sonunda Kırlangıç, GTİ A.Ş.’nin beş kişilik Yönetim Kurulu Üyelerinin arasına girdi.  Genel Kurulun ardından bir açıklama yapan Kırlangıç, “Başta Amasya turizmi, Amasya ekonomisi olmak üzere, üzerime düşen ne varsa, tüm gücümle yerine getirmek için, aldığım sorumlulukların bilinci ile çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

Kırlangıç’a bir büyük görev daha
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort