Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Merzifon'da katlı Otopark'ın açılışı yapıldı

28 Ağustos 2018 Salı günü saat 14.00'de açılışı gerçekleşetirilen Katlı Otopark ,kapalı ve açık bölümlere sahip,geniş güvenlikli ve 450 araç kapasiteli.

Merzifon'da katlı Otopark'ın açılışı yapıldı
Merzifon'da katlı Otopark'ın açılışı yapıldı Ali Rıza Ağış
Bu içerik 630 kez okundu.
Advert

  Açılışı,  Amasya CHP Milletvekili Mustafa TUNCER, Merzifon Belediye Başkanı Alp KARGI,Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra ÖZYOL, Gümüşhacıköy CHP İlçe Başkanı Hasan TOPAL, Merzifon CHP İlçe Başkanı Hüseyin KOPARAN , CHP Amasya İl Başkanı Reşat KARAGÖZ, Amasya Merkez İlçe Başkanı Ali KİLCİ birlikte yaptılar.

   Otopark ile  Merzifon'da büyük bir eksikliğin dolduracağını belirten Merzifon Belediye Başkanı Alp KARGI  " Başladığımız işi bitirmenin gururunu yaşıyoruz. Yine sosyal demokrat bir belediye döneminde temelleri atılan ancak bugüne kadar atıl bir vaziyette kaderine terk edilmiş olan katlı otoparkımızı açmanın haklı gururunu yaşıyoruz.   Otoparkımızın açılması ile birlikte kent trafiğinde büyük bir rahatlamanın yaşanılması  beklenirken hemşerilerimizin güvenle araçlarını bırakabileceği, geç kalmış yatırımın kurdelasını  kesmenin de mutluluğunu birlikte yaşıyoruz" dedi

Merzifon'da katlı otoparkın açılışı yapıldı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X