Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Suluova'da "Hayat Boyu Öğrenme ve İşbirliği" Toplantısı Yapıldı.

-Suluova Şehit Hüseyin Düzenli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından "Hayat Boyu Öğrenme ve Halk Eğitimi Planlama İşbirliği" toplantısı yapıldı.

Suluova'da
Suluova'da Ali Rıza Ağış
Bu içerik 428 kez okundu.
Advert

Halk Eğitim salonunda yapılan toplantıda açıklamalarda unan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, vatandaşların talepleri doğrultusunda Halk Eğitimi Merkezi aracılığıyla sosyal, kültürel ve mesleki kurslar açtıklarını belirtti.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün daha aktif ve başarılı çalışmalar ortaya koyması için tüm kurum ve kuruluşlar arası iletişimin çok önemli olduğunu belirten Ahmet Davu, “eli deki imkanları en iyi şekilde değerlendirerek, toplumdaki hedef kitlelere ulaşmaya gayret ediyoruz. Bu sayede bilgi ve beceri arttırıcı kurslar açıyoruz. Bu konuda daha fazla kitleye ve kişiye ulaşmak için tüm kurum ve kuruluşlarımızla iletişim çok önemli. Bu konuda ki özverili çalışmalarından dolayı Halk Eğitim Merkezi yetkilileri e ve destek veren herkese teşekkür ediyorum. 2018-2019 Eğitim-öğretim döneminde de uyumlu ve başarılı çalışmalar ortaya çıkacağına inanıyorum" dedi.

Daha sonra, Şehit Hüseyin Düzenli Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Kutluay Güven tarafından, katılanlara kurum çalışmaları ve kurslar hakkında bilgilendirmelerde unuldu. 
Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Kutluay Güven, yaptığı bilgilendirmede, Hayat Boyu Öğrenme kapsamında yaygın eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, planlanması, ortaya çıkan güçlüklerin değerlendirilmesi ve ilişkili kurum ve kuruluşlar arasında iş birliği ve koordinasyon sağlanması, faaliyetlerin birlikte planlanması ve uygulamaya konulması, hizmet tekrarı ve kaynak israfının önlenmesi amacıyla her yıl ilçe de unan kamu kurum ve kuruluşlarının katılımıyla “İlçe Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı“ düzenlediklerini aktardı.

Gerçekleştirilen toplantıda, ilçede yürütülen “Hayat Boyu Öğrenme’’ hizmetleri hakkında karşılıklı görüş alış verişinde unuldu ve çeşitli kurslar hakkında planlamalar yapıldı. .

Suluova'da "Hayat Boyu Öğrenme ve İşbirliği" Toplantısı Yapıldı.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort