Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

CHP'DEN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Cumhuriyet Halk Partisi Millet vekillerinden oluşan heyet Merzifon İlçe Teşkilat Binası’nda değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

CHP'DEN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
CHP'DEN DEĞERLENDİRME TOPLANTISI Umut Özsoy
Bu içerik 254 kez okundu.
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi Merzifon İlçe Teşkilat Binası’nda yapılan değerlendirme toplantısı CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir ve CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, CHP Merzifon İlçe Başkanı Hasan Koparan ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda Merzifon Belediyesi'nin yapmış olduğu faaliyet ve çalışmalar parti teşkilatı tarafından değerlendirilerek eksiklikler ve yanlışlar görüşüldü. Özeleştirilerin ve fikir alışverişlerinin yapıldığı toplantının ardından Belediye Başkanı Alp Kargı; " Değerli misafirlerimiz CHP İstanbul Milletvekili Sayın Ali Şeker, CHP Ankara Milletvekili Sayın Murat Emir ve CHP Yozgat Milletvekili Sayın Ali Keven'i ilçemizde ağırlayarak Amasya Milletvekilimiz Sayın Mustafa Tuncer, CHP İl Başkanımız Sayın Reşat Karagöz ve ilçe yönetimimiz ile birlikte ilçe binamızda, son derece verimli sonuçlanan bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik” dedi.

Her yönüyle belediye çalışmalarının değerlendirildiğini ifade eden Başkan Kargı, "Merzifon Belediyesi çalışmalarını her yönüyle partililerimizle değerlendirdik. Yerel yönetimle diyalogun kesilmemesi konusundaki hassasiyetimizle kendi içinde sağlam bir iletişim sağlanmasının önemini sunulan sağlıklı katkılar sayesinde bir kez daha anladık. Partililerimizin görüşleriyle bilgi paylaşımında bulunduğumuz toplantımıza katılarak değerli fikirlerini bizlerle paylaşan partililerimize teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Chpden değerlendirme toplantısı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X