Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BELEDİYE BAŞKANI CAFER ÖZDEMİRDEN 10 KASIM MESAJI

Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 80.yıl dönümü dolayısıyla Belediye Başkanı Cafer Özdemir bir mesaj yayınladı

BELEDİYE BAŞKANI CAFER ÖZDEMİRDEN 10 KASIM MESAJI
BELEDİYE BAŞKANI CAFER ÖZDEMİRDEN 10 KASIM MESAJI Umut Özsoy
Bu içerik 228 kez okundu.
Advert

Başkan Özdemir mesajında;
 “Atatürk, İstiklal Savaşı’nda bizi zafere taşıyan eşi bulunmaz bir komutan, dehası ile kendisine hayran bırakan bir devlet adamı, insanlık tarihine damga vurmuş istisna şahsiyetlerden birisi olmasının yanı sıra çok iyi bir de ekonomistti. Milletini refaha kavuşturmak isteyen, bunun için gerekli reformları ve devrimleri hızlı bir şekilde hayata geçiren büyük bir liderdi. Atatürk, savaş meydanlarında askeri dehasıyla olduğu kadar ekonomik gelişme yönünde ortaya koyduğu vizyon ile de Türkiye’nin ufkunu açmıştır. Ulu Önder, bu yolda ülkemizi ‘muasır medeniyetler’ düzeyine çıkarma hedefini koyup, bu hedef doğrultusunda var gücüyle çalışmış ve kararlılıkla yürümüştür.

  Atatürk’ün ve aziz şehitlerimizin bizlere armağan ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni daha yükseklere taşımak, halkımızın refah seviyesini yükseltmek ve devletimizi dünyanın en güçlü ülkelerinden biri yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu vesile ile Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyorum.” ifadelerine yer verdi.

belediye başkanı Cafer Özdemirden 10kasım mesajı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X