Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

AMASYA KÜSİ HEYETİNDEN SULUOVA SANAYİ SİTESİNE ZİYARET

Amasya Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği Planlama ve Geliştirme Kurulu, Suluova Küçük Sanayi Sitesini ziyaret etti.

AMASYA KÜSİ HEYETİNDEN SULUOVA SANAYİ SİTESİNE ZİYARET
AMASYA KÜSİ HEYETİNDEN SULUOVA SANAYİ SİTESİNE ZİYARET Umut Özsoy
Bu içerik 473 kez okundu.
Advert

Amasya’da, Vali Dr. Osman Varol başkanlığında oluşturulan “Amasya Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği Planlama ve Geliştirme Kurulu” sürdürdüğü çalışmalar kapsamında, Suluova Küçük Sanayi Sitesinde Tarım Makinaları imalatı alanında faaliyet gösteren bazı firmaları ziyaret ederek çalışmalarını yerinde inceledi.

Amasya Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mürsel Kuloğlu, Amasya Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği Planlama ve Geliştirme Kurulun 2018 yılı ilk toplantısında alınan karar gereği, KÜSİ heyetinin ilimizde bulunan firmalara yönelik bilgilendirici ziyaretler yapmaya, firmaların görüş ve önerilerini değerlendirmeye, Kamu teşvik ve destekleri hakkında firmalara bilgiler vermeye devam etmekte olduğunu belirtti.

Kamu–Üniversite–Sanayi İşbirliği çalışmaları kapsamında; Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mürsel Kuloğlu, KÜSİ Amasya İl Temsilcisi Doç. Dr. Arif Gök, İŞKUR İl Müdürü Osman Yılmaz, KOSGEB Amasya Müdürü Bayram Ali Kukuş ve Araştırmacı Erhan Biçer’den oluşan heyet; Suluova Küçük sanayi sitesinde tarım makinaları imalatı alanında faaliyet gösteren bazı firmalara 22 Kasım 2018 tarihinde temas ve ziyaret gerçekleştirerek Destek programları, Proje yazma yönlendirme, İnovasyon Mentörlük hizmetleri konularında görüş alış verişinde bulunmuşlar, kamu destek ve teşvikleri hakkında firmalara bilgiler vermişlerdir.

 

Amasya kusi heyetinden suluova sanayi sitesine ziyaret
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X