Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ULUSLARARASI ATATÜRK,KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

Amasya Uluslararası Atatürk, Kültür ve Sanat Festivali Üst Kurulu Toplantısı Vali Dr. Osman Varol başkanlığında valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

ULUSLARARASI ATATÜRK,KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI
ULUSLARARASI ATATÜRK,KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI Umut Özsoy
Bu içerik 168 kez okundu.
Advert

Amasya Uluslararası Atatürk, Kültür ve Sanat Festivali Üst Kurulu Toplantısı Vali Dr. Osman Varol başkanlığında valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Vali Varol’un yanı sıra Garnizon Komutanı Tuğgeneral Nihat Ergün, Vali Yardımcısı Mehmet Ercan Aslantaş, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay ve kutlama komitesi üyeleri katıldı.

 Vali Varol toplantıda yaptığı konuşmasında, “Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, Amasya Tamimi ile Milli Mücadeleyi başlatmasının 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında her sene 12-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen, hem ulusal hem de uluslararası platformda şehrimizin tanıtımında önemli bir yere sahip olan Amasya Uluslararası Atatürk, Kültür ve Sanat Festivalinin hazırlıkları için toplanmış bulunuyoruz. Bu sene Amasya Tamimi’nin 100’üncü yılı olması münasebetiyle daha kapsamlı ve daha coşku dolu bir kutlama yapmak için komite üyelerimizle görüş alışverişinde bulunacağız” dedi.  

 Vali Varol’un konuşmasının ardından gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantı, katılımcıların görüş ve önerilerinin paylaşılması ile sona erdi.

uluslararası Atatürk kültür ve sanat festivali hazırlık toplantısı yapıldı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort