Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

AMASYA ‘TRAVEL TURKEY İZMİR FUARI’NDA DÜNYAYA TANITILIYOR

Farklı destinasyonların buluşma noktası olan ve bu yıl 12.’si düzenlenen ‘Travel Turkey İzmir Fuarı’nda ilimiz görkemli bir şekilde temsil ediliyor.

AMASYA ‘TRAVEL TURKEY İZMİR FUARI’NDA DÜNYAYA TANITILIYOR
AMASYA ‘TRAVEL TURKEY İZMİR FUARI’NDA DÜNYAYA TANITILIYOR Umut Özsoy
Bu içerik 156 kez okundu.
Advert

  Fuarın açılışı Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy, KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Makedonya Cumhuriyeti Büyükelçisi H. E. Bay Zvonko Mucunski, Valimiz Dr. Osman Varol, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Hakan Karaman, ülkemizin dört bir yanından gelen mülki amirler, yetkililer ve binlerce ziyaretçi eşliğinde gerçekleştirildi.
 
  Açılış konuşmasını yapan Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy ardından ilimizin standını ziyaret ederek Valimizden bilgi aldı. Valimiz Bakan Ersoy’a ilimize özgü hediyeler takdim etti. Aynı zamanda fuarı gezen birçok katılımcının da beğenisini toplayan Amasya standını Ağrı Valisi Süleyman Erban ile Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da ziyaret ettiler.
 
  İlimiz standını ziyarete gelen bazı medya kuruluşlarına açıklamalarda bulunan Valimiz Dr. Osman Varol ilimizin tarihi ve kültürü ile ülkemizin önemli şehirlerinden birisi olduğunu belirtti. Tüm ziyaretçileri ilimize davet ederek, fuarın katılımcılar açısından hayırlı geçmesini diledi.
 
Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından birisi Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, 6-8 Aralık 2018 tarihleri arasında açık kalacaktır.

 

 

 

AMASYA TRAVEL TURKEY FUARINDA DÜNYAYA TANITILIYOR
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort