Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Amasya Nöbetçi Eczaneleri
ATO KİTAP FUARI İLESAM STANTINDA AMASYA SEVDASI VE TÜRKİYE SEVDASI TANITIMLARI YAPILDI..
Müzeyyen Keskin

ATO KİTAP FUARI İLESAM STANTINDA AMASYA SEVDASI VE TÜRKİYE SEVDASI TANITIMLARI YAPILDI..

Advert

ATO KİTAP FUARI İLESAM STANTINDA AMASYA SEVDASI
VE TÜRKİYE SEVDASI TANITIMLARI YAPILDI.. / Müzeyyen KESKİN

kaşe yapımı

Ankara Kitap Fuarı’nda hatta uluslararası olan fuar 18-27 Ekim 2019 tarihleri arasın da ATO CONGRESİUM Söğütözü Cd. NO:1 Çankaya/ANKARA adresinde Kitap Fuarın da İLESAM Yerleşkesi de vardı. bütün yazarların şairlerin eserlerini 2 şer saatlik arayla esenlerini hem imzaladılar hem de tanıttılar.
İlesam Stantı C13 yerleşkesinde bulunmaktaydı. 19 Ekim 2019 tarih ve 16.00- 18.00 saatleri arasında hareketli ve kalabalık olan fuar da;
Amasya Sevdası Tanıtım Turizm Kültür Sanat Eserini imzalarken sohbetler ve tanıtımlar oldu neşeli ve hareketli geçti. ŞÜSİYAD Başkanı Hikmet Okuyar Projesi olan, Türkiye Sevdası orijinal sayfalarından ziyaretçilere armağan edildi ve Karadeniz Sevdasını da tanıttık. Öğrencilerle şiir yorumları yapıldı. Şairinden imzalı şiirler imzaladık.
Zaman zaman canlı yayınlar yaparak konudan bilgiler verdim. Anı fotoğrafları çekildi. Canlı yayın ve fotoğraflar Canan Keskin tarafından yapıldı. Fotoğraf Sanatçısı Orhan Çınar bey tarafından anılarımız ebedileştirildi.
Amasya Sevdası Tanıtımlarında emeklerini esirgemeyen ve Amasya Sevdası kitabımızdan imzalı edinen Arpadereli Ahmet Şimşek beye eşine, Hemşire Nursen Kurban, THM sanatçısı sevgili Elif Dikmen’e, Uluköylü Süleyman Sayar’a haberlerimizi yapan ŞÜSİYAD Başkanı Hikmet OKUYAR beye ve bize bu imkanı sağlayan İLESAM Başkan ve yöneticilerine destek ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Selam, Saygı, Sevgiler gönderiyorum. Başka bir etkinlikte buluşmak üzere. Hoşcakalınız. 21.10.2019

Müzeyyen KESKİN
Amasyaşat Başkanı
Türkiye Sevdası Kültür Sanat Danışmanı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X